bugün

ihtiras, tutku ve cazibenin vazgeçilmez bileşenin üst noktada olduğu kadın tipi arayışı içine girme eylemi.
bulduktan sonra arkana bakmadan kaçıcaksındır.

deneyimle sabittir.
çılgınlıktır. akrep burcu kadını bir akrepin tüm özelliklerini yansıtır. tehlikeyi görünce tıpkı bir akrep gibi intihar edebilirler. elleşemezsin de kıza. götünde patlar.
erkeği varken gereksiz olan eylemdir.
(bkz: sözlükteki akrep burcu erkekler)
(bkz: ahanda ben)
(bkz: telefonum 0531 622 31 69)
(bkz: göte gelmek)
hatadır.nitekim hiçbir zaman aramakla bulunmayan kadınlardır. onlar insanı aratır.
(bkz: googlea yazdım bulamadı google lanet ettim)
boğa burcu kadını hakkında bilgisi olamayan birinin girişeceği eylemdir.
(bkz: belasını aramak) * * * *
(bkz: eceli gelen köpek)
bu kadını bulmak zordur,akrep kadını zoru sever o yüzden bırakın o sizi bulsun.seçilmekten çok seçmekten hoşlanır.dominanttır.sağ gösterip sol vuracağını sanıyorsanız yanılırsınız,en zayıf noktanıza vurmakla başlayacaktır.sanıldığının aksine korkunç kalıplara sahip değildir,öyle çok sever ki bu yüzden herşeyini değiştirebilir,asla sabit değildir.her muhabbete de paşa paşa girer.bilgi sahibi olmadığı konuda da mantık yürüterek durumu kotarabilir.avantaj mı dezavantaj mı bilinmez sezgileri kuvvetlidir,kaldıramayacağı taşın altına elini koymaz bilmem anlatabildim mi?kötü ününün yanısıra anaç ve saf bir yanı da vardır ama bunu yalnızca benimsediği ve güvendiği erkeğe gösterir.diğerleri o rakısını bulana kadar mezedir.*
bu kadar tırsıosan ne arıon lan dengesiz...