bugün

ak parti döneminde yükselişe geçmiştir.

uzun süredir böyle bir goygoy dolaşıyor ortalıkta. zaten din ile alakası olmayan/olmamış tipler olur olmadık bir anda ortaya çıkıp ak parti döneminde ateizm denen çukurun yükselişe geçtiğini iddia ediyor.

aslında kendi de inanmıyor bu yalana lakin, algıcılık bunların işleri. gerçi kimse kaale almıyor bu iddialarını, savlarını ya neyse.

tabi kullandığı at gözlüğü ile bakınca çevreye böyle bir hisse kapılması normal.

herkesi kendi gibi görüyor, atatürkçü kisvesine bürünmüş ateistlerin ak parti ve islam düşmanlığı ile birer birer ortaya çıkmasını bu şekilde yorumluyor. yani, ateizm denen çukurun yükselişe geçtiğini düşünüyor.

yükseliş falan yok kanka, sadece aramızda olan lakin yıllardır bu inançsızlıklarını "atatürkçü" kisvesi ile gizleyenler döküyor incilerini. birer birer ortaya çıkıyorlar.

sanma ki diğer hükümetler döneminde bu tayfa yoktu.

vardı, lan ya da bana mı öyle geliyor. eco falan başbakan iken müslüman mıydı yoksa bunlar? valla olabilir. e tabi, recep tayyip erdoğan'ı görüp "bu müslümansa ben değilim" diyebilen.

eco' nun, "lütfen bu hanıma haddini bildirin" sözleri karşısında "lan bu ateist ise ben değilim" de diyebilir. tüh, boşa yazdık bunca satırı yav.