bugün

evet efendim...

arkadaşlar herkese hayırlı, ahlaklı ve yolsuzluk dolu seneler. yani cumhuriyet yanlıları laikler falan böyle avunsun he he rüşvet yedik he öle deyip geçiyorum dış gülenlerin oyunlarını beraber bozmalıyız. ak parti gibi cumhuriyetin harbi kurucusu ve dinimizin yılmaz savunucusu uluslar arası arenada boy gösteren israil e kafa tutup aleme hodri meydan çeken kahraman suratlı, entel ve yakışıklılığı ile hamile kadınların hamilelik dönemlerinde resmine bakarak çocuğunun erdoğan'a benzemesini arzulayan, ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkaran tayyip erdoğan ve din arkadaşlarının kurduğu ak parti'ye oy vermeyenlerin evlatlarının kedi kesen, sokaklarda pavyon karısı gibi sürten bayanlardan olan, geceleri içki içip camilere ayakkabı ile girip şebnem ferah dinleyen kişilikler olmasının kuvvetle muhtemel olduğu gerçeğidir.

hülasa, çünkü güzel dindoşlarım bu kişilerin evlatları da ana babaları gibi laik çevrelere oy atar. siz de eğer azcık akıl varsa düşünürsünüz yahu sahiden de ulan ak parti ye oy vermeyen bu gibi müthiş din savunucusu partinin ardından yürümeyen birinin evladının dindar olabileceğini düşünebiliyor musunuz?

bizde bir laf vardır arkadaşlar anası ne ki danası ne olsun? ana baba laik e çocukta rahat ortamda büyür, kızlı erkekli fanfinfon evlerinde kalır ve ilerde de elinde ecza poşetiyle miting arabalarının üstünde emekliliğinin keyfini çıkarır.

şahsen ben ak parti ye oy verdim, keyfimde yerinde çok şükür. azcık aklı olan düşünür bunları. bu ülkeyi biz kurduk beğenmeyen vatandaşlıktan çıksın güle güle.
Çünkü efendim bu kişiler Türk ırkının yücelmesini ve çağdaş medeniyetler seviyesi ve ötesine gitmesinden korkmaktalar. Gerçekçi düşünürsek Kuran-ı Kerim bana bir fantastik kitabı andırır.. tıpkı Tolkien'in yazdığı LOTR serisi gibi tek kitaplık bir seridir.. islam dini o zaman için makul bir kitap olabilir ama şuan ki dünyaya bakıldığında Kuran ve islam geri kalmış bir din ve kutsal kitaptır.. Nasıl bir ülke hem Laik hem Müslüman olamıyorsa bir ülke hem Kürt hem Türk nüfusu barındıramaz. (Kürtlere atılan atıfın amacı 1milyonluk nüfusu bağımsız etme peşinde olmaları Farsistan(iran)'da.
oy verenin çocuğu da hırsız olur, demedi demeyin.
doğru tespittir, allah muhafaza.