bugün

chp ve mhp seçmenleri gibi vatansever insanlardan oluştuğunu düşündüğüm akp seçmenlerinin oy verdikleri insanları değerlendirip sandıkta vereceği cevaptır. bana kalırsa akp yüzde yirmi küsürlerde kalabilir bu seçim, gelişmeleri göreceğiz.
Eğer cemaat olayını bitirirse ömrümde ilk defa akp benden oy alacak. oldum olası feto godoşunu sevemedim.
alacagı makarna ve kömürle dogru orantılı cevptır.
ülkemizin ekonomisi inanılmaz gelişti ama asgari ücret 800 tl, çünkü gelişen ekonomi sadece bizim cebimiz de gelişiyor açıklamasına (bkz: aferin böyle devam) diyecek tabandır.
yüzde 48 in altına düşmeyecek oy oranıyla ortaya çıkacak cevaptır.
eğer cemaat olayını bitirirse sittin sene oy vermeyeceğim, oy verenin katli vaciptir fetvası vereceğim partidir. sen hem müslüman görün, müslümanların oylarıyla makam, mevki sahibi ol, hem de müslümanları arkadan hançerle. olmaz, olamaz.
kendine koyun diyen chp ye oy vermiyeceği kesindir. gerisi önemli değil zaten.
sadece akparti.
dün makarna ile kömürle oy satıyor hırbolar koyunlar olan akp tabanının bugün vatansever olmasıdır.

vereceği cevabı merakla bekliyoruz.

(bkz: sergen yalçın ın parti kurması gerekliliği)
bandıra bandıra ye beni, doyamazsın tadıma.
(bkz: meeeee)
cehaletinden dolayı okuma yazma bilmeyen ve bundan mütevellit 'ambule bassacağn müğrü' gibi ultimatomlar duymaya alışık çağ dışı kişilerin vereceği cevaptır.