bugün

eylem ve söylemler o yolda ise, inanması gayet normal insandır. akp, açıkça islami rejim kurma çabası içindedir. zaman yönünden en yakın örnek malezya'dır.
akp taraftarı insanlar da bunu istediğine göre inanmasında sakınca olmayandır.

amk geçen gün bir adam şeriat gelsin daha iyi dedi. ne diyeceğimi bilemedim. ileri gidecez derken geri gidecek bu gavatlar ona yanıyorum!.
"yok artık olmaz yeaa öle şeyler ekonomi süper kime karıştılar ki" salaklarıyla refleksleri zayıflatacağını sanan köylü kurnazı taktiğidir. akıldaneleriniz ağızlarındaki baklayı çıkarttıkça kafalarının arkasındaki tüm hainlikler göründü...
türkiye ye şeriat gelmesi çok zor. bizim insanımız bu duruma uymadığı gibi alt
yapımız uygun değil. dolayısıyla akp böyle bir uygulamanın içine asla girmez.
mesele şeriat degil dostum . sen hala anlamadın mı ?
saf duyguların esiri olmuş insandır.
ah be dostum kapitalizm insanı bu kadar cezbederken neden şeriat gelsin. kısacası din bahane para şahane.
ne zaman cuma namazına gelen cemaat sabah namazına da gelirse işte o zaman şeriat gelir.

şeriatın gerekliliğini öğrenmek isteyen (casiye suresi 18.ayeti) okusun
şeriatın ne demek olduğunu bilmeyen insansır.
(bkz: chpnin iktidar olabileceğine inanan insandır)
inanmakta haklı sebepleri vardır.
haklı bir şüphe içindedir.
şeriat diyince akla ne geldiğini merak da ediyodur aynı zamanda. acaba tak diye anayasaya şeriat kurallarına uyulacaktır şeklinde madde mi konulunur yoksa yavaş yavaş mı insanlara dikta ettirilmeye başlanır sorusu da çok önemli merak konusudur bu insanın.
müslümanlığın gereği olan şeriatı istemeyen olamaz, hem müslümanım hem de şeriata karşıyım diyen solcu kesimin kafa karıştırmasından başka bir şey değildir.
açıp twitter ve facebook'taki akp destekçilerinin yorumlarını, bakış açılarını okuduktan sonra daha da fazla inanan insandır. görünen köy kılavuz istemiyor destekçi profili belli işte. ha getirebilirler mi derseniz siksen getiremezler ama amaçları budur.
gelmelidir, gelecektir, 1000 yıllık tarihimizi 80 yıllık bi ara etkilemez.
güncel Önemli Başlıklar