bugün

Kırklareli insanı bağnazdır. Kırklarelide eşeği chp 'den aday yapsan seçilir.Rahmetli Türkeş'in bir sözü vardı k.eliden vekil çıkarttığımızda iktidar oluruz diye;velhasıl kelam kırklareli chp'nin kalesidir.
(bkz: chp nin iktidar olma ihtimali)
kırıkkaleyi alma ihtimalinden çok düşüktür.
Akp yanlisi deilim de kirklareli ne la.orasi alinsa nolur alinmasa nolur, öyle sehir mi varmis amk.
kısa vadede olmayan bir ihtimaldir. belki alınacak göçlerle ilerde olabilir ama şu haliyle kırklareliden akp çıkamaz. ayrıca memleketimi başlıkta görünce bi an şaşırmadım değil.

edit ; ayrıca kırklareliyi bilmeyenlere ne diyim bilemedim.
paranın dik gelme olasılığı kadar düşük bir olasılıktır.
kırklareli, son seçimlerde kemal kılıçdaroğlu' nun memleketinden sonra chp' nin en çok oy aldığı ildir. chp' nin kalesi denilen izmir' den bile akp' ye kırklareli' nden daha çok oy çıkmıştır. dolayısıyla, Kırklareli chp' nin kalesidir ve kolay kolay yıkılmaz. akp' nin yardımlarını alıp, oylarını chp' ye verirler.
turkiye nufusunun buyuk bir kismi kirklarelini biliyordur ama haritada gostermesi mumkun degildir ki al senin olsun. Ayrica vatan sevmeye bi kriter getirilmeli bayrak alip kosmakla bagirmakla vatanmi sevilir. ulkeye ne yapti bu kirklareli li vatandsslar merak konusudur.
çoğunluğunu balkan göçmeni ve yerli türkler oluşturduğu için kırklareli'yi nah alır akp. bunun için kırklareli'yi arap ve kürtle doldurması lazım önce. hatta 2-3 tarikat şeyhi de göndermesi lazım ki halkın beyni yıkanıp yobaz olsunlar ve akp'ye atsınlar.

kusura bakmayın bu ülkenin trakyası, egesi, akdenizi ve sahilleri araplaşmak istemiyor. rejiminizi alın kendinize saklayın.
chp nin mardini almasiyla es degerlidir.
Bir Kırklarelili olarak imkansız olduğunu düşündüğüm durum. Biraz arttırabilir oylarını ama bu da tabii akpnin akıl almaz seçim olaylarından dolayı. Merkeze çok sayıda doğudan potansiyel AKP seçmeni göç ettiğini bizzat biliyorum. Ayrıca her zamanki beyaz eşya, kömür dağıtımları da var.
hakkariyi alma ihtimalinden daha yüksektir.