bugün

halâ yönetildiğinin farkında olmayan skimsonik.
bırakalımda tinercimi olsunlar dedikten sonra bıraktıklarının ne olduğunu gezi parkı eylemlerinde görmüşlerdir... Ben tinerci eylemci görmedim, gören?
(bkz: 11 türkçe olimpiyatları izmir atatürk stadyumu)
imam hatip ortaokulları projelerinin ilgisizlikten çökmesiyle gerçekleşen şey.

hani lan talep üzerine açmıştınız?
henüz gerçekleşmeyendir.

çünkü bunların dindar nesilden kasıtları liderlerine secde eden, doktrinlerine sıkı sıkıya bağlı, akıl ve bilimden uzak bir nesildir.

gördüğüm kadarıyla bir miktar azalma olsa da böyle bir nesil yetişiyor.

suya düşmesi için ekonominin patlaması gerek.

çünkü bunların liderlerine secdesi de menfaate dayalı.

para yoksa secde de yok, dindar nesil de yok.

ekonomi çöktüğü gün çapulcu olur bu allah'sız dindarlar.
akp'nin başından beri dindar nesil isteği yoktur.
dindarlık, bir allah, iki peygamber, üç rte demek değildir.
hayal denen, kendi uydurdukları dini anlayışa sahip, sadece eğitimli köpek gibi davranacak bir nesil ise o zaten var.
erkekleri kudurtulmuş, kızlarının elleri ve gözleri bağlanmış bir nesil.
cemaat mensupları, akp taraftarları da bu dediklerimi genellemesin.
bahsettiklerim akp'nin isteklerinden ibarettir.
adamların icraatlarına iyi niyetle bakmak ne mümkün?
ramazan günü bu kadar içmeyin.Abuk sabuk şeyler yazıyorsunuz.
alkolü faydalı bir b.k sananları amateme davet ediyorum .

alkol batağına saplanan uyuturucu batağına saplananlara allah yardım etsin diyecemde alkol varken yardımı kim ne yapsın diyecekler .

alkollü bir şoför gelip annesini yada çoluğunu biçerse ne demek istediğimi çok iyi anlayacaklardır !

alkolün şişede durduğu gibi durmadığı görmezdn geldikleri her saniyeye lanet ederler sonrada kendilere ama iş işden geçmiş olur .

işte o şoför alkol değilde ayran almış olsaydı böyle tatsız olayların yaşanma riskide azalırdı aynen başbakanımızın düşündüğü gibi .

allah ondan razı olsun düşmanlarına gün yüzü göstermesin bu milletin duaları onunla birlikte çok şükür evel allah sırtıda yere gelmeyecektir allah ın izniyle .
aksine eğitimlerini tamamlamış olanların sokaklarda staj yaptıklarını görüyoruz. hatta birinin yurtdışına kadar namı yayıldı.

fas idi galiba o yurtdışı.(gulucuk gulucuk)
gençliği taraflaştırmak ötekini diğeri için ötekileştirmekten başka halta yaramamıştır.
midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmaktır.
bunlar yetiştirse yetiştirse hırsız, cahil, bön nesil yetiştirir.