bugün

başlığın aktimus prime'a dönüşmüş hali, "ak parti marmaris belediye başkan adayı serkan yazıcının transformers temalı seçim otobüsü" şeklindedir autobot kardeşlerim.

dünyada sadece 3 adet bulunuyormuş. tanesi de 1.5 milyon tl imiş.

başkanları kendine saray yaptırır, adayları trafosrmırs a dönüşen otobüzle seçim çalışması yapar. nedir ulan bu aqepeden çektiyimiz.

hayır birde güzel olsa bare, bildiyin garabet. otobüz demeye on yüz bin milyon şayit lazım. ahh paşam ahh, gör işte senden sonra ülke ne hallere düştü. adamlar bildiyin saltanat sürüyo. kalk artık kalk!!!

ama yok, artık tamam. saltanatın 31 mart'ta sona erecek tayyib. 31 mart'ta seni al aşağı edicez. yerine de sayın ekrem imamoğlu geçecek. bu kez tamam yane.

sonra da ilk iş kaçak sarayın ardından da bu otobüzün hesabını sorucaz senden. tipe bak yha, böyle otobüz mü olur ulan? kim bilir hangi yandaşa yaptırdılar bunu. sırf devleti soymak için.

ya bizim ceyepenin otobüzleri, böyle mi her biri birbirinde güzel amk. baqın, ceyepeliyim diye söylemiyorum nerede bir ceyepe otobüzü görsem binesim geliyor.

belki içinde top sakallı (tam tipim) bir yönetici vardır da en arka 6'lı koltukta bana bira içirip sarhoş ettikten sonra da, öhöm neyse. gerisini siz biliyorsunuz yha.

artık tamam tayyib, bu otobüz bardağı taşıran son otobüz oldu, işin bitti yane. duyuyor musun beni tayyiib he , duyuyor musun tayyiibbb, tayyiiibbbbb, taaayyyiiibbbbb!!!

https://tr.sputniknews.co...i-marmaris-secim-otobusu/
gerçekten de çok tipsiz. üstelik fiyatı da çok abartılı. yazık olmuş onca paraya. ee, boşuna dememişler "arap yağı bol bulunca" falan diye.
dünyada üç adet bulunuyor(muş), tanesi bir buçuk milyon(muş). ben ikna oldum, sondaki muş'lar ikna olmamda çok faydalı oldu.
ya bu akpnin barajı bile geçememesi lazım normal şartlarda.
yani herşeyi geçtim, ideoloji, siyaset, ekonomik...her şeyin ötesinde
bu kadar çocukça, bu kadar sığ, komik hareketler yapan adamların
herhangi bir yere yönetici yapılmasını boşver, ciddiye bile alınmaması lazım lan.
bu ne oğlum; transformırmış da bilmem neymiş de...ankaradaki ibik de heykelleri-
ni yaptırmıştı bu çocukça şeylerin...te allam yaa.
(bkz: ayranı yok içmeye optimus prime ile gidiyor seçime)