bugün

vergi vermezsin, yardım alırsın. cahilim dersin, öğretmenimi şehit edersin. hastayım dersin, doktorumu şehit edersin. yolumuz yok dersin, mühendisimi şehit edersin. özgürlük dersin; 20 yaşında ki askerimi şehit edersin. resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin. fakirim dersin, ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın. fakirim dersin, aşiret düğününde 20 kilo altınla görgüsüzlüğün dibine vurursun. sıkıntın varsa gel savaşalım deriz, aaa pis faşist dersin! arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın. allah düşmanın bile ''şereflisini'' versin

bu metin söylemek istediklerimi gayet net anlatıyor. lanetli ırk.

edit: hiçbir zaman bunları beslemek tarafında olmadım, aksine asla yaranılamayacağı çok net.
akp sadece kendine oy vereni sever. dolayısı ile an itibariyle nefret ediyordur.

akp için alkolik olmuşsun, rruspu olmuşsun, grup seks yapmışsın, tecavüzcü, kafa kesici olmuşsun önemli değil, oy verirsen ondansın. değilsen en ağır küfrü yersin.
Kürtlerin fena halde kazığıni yemiştir.

Akpli kürt siyasiler düşünsün artık bundan sonra.ülkeye bağlılıklarını bir gözden geçirsinler.
kürtler satış yapmadı, sadece kendi çerçevelerin de incelersek onlar olması gerekeni yaptı, pkk ya oy verdi. ama chp liler hakkın da hiç iyi şeyler düşünmüyorum.
facebookta saydırıyorlar.