bugün

görsel

Manisa’da AKP üyesi Sevinç Erol, sosyal medya üzerinde videolu yaptığı konuşmasında partisine isyan etti.

AKP'li Erol paylaştığı videoda şu ifadelere yer verdi;

*Teşkilatlardaki aynı listeler ve başkanlar yapılan kongrelerde görevlerine tekrar iade ediliyor. Biz buna karşıyız. Çalışmayan teşkilatların tekrar göreve gelmesinden dolayı çok rahatsızım.

*AK Parti yeterince kullanılabilen bir parti. Kullanılabilir hale getirdiler. Parti her türlü kullanılıyor. Gerek nam salmak, gerek müşteri toplamak için gerekse sağa sola askıntılık yapabilmek için. Gerekse azarlayabilmek için benim partim kullanılıyor.

*Benim davamı hak etmeyen insanlar kaldığı yerden devam ediyor. Bu benim çok zoruma gidiyor. Bu insanlar yüzünden davasına gönül vermiş insanlar soğudu. Artık AK Parti ile ilgilenmiyorlar. Kimse çalışmak istemiyor.

*Dava dediğin zaman herkes gönüllü çalışır. Her dava adamıyım diyenden ayrı bir darbe yedik biz. Görüyoruz ki el altından herkes kendi işlerini düzene sokuyor.

*Kendi işlerini rayına koyuyor. Kendi ceplerini dolduruyor. Dava adamı olmak bu değil. Kendi cebini doldurmak değil. Şikayetlerimizi kime göndersek ‘Tamam, tamam' deyip geri çevriliyoruz. Bir şekilde oyalanıyoruz.

https://www.sozcu.com.tr/...ibi-kadrolasalim-6091969/
başkasının taşağı kendisininkinden daha ağır gelmiş. eh normal. parti bölünmeye başlamış, demek ki çökmeye yakın. iç mihrak olarak merakla takip ediyorum.