bugün

ya şimdi bunlardan var bi' kere, akp'li gençler. hepsi kardeşimiz ayrı, bir şey demedik lan sinirlenmeyin hemen.

ben bu toprakdaşlarımızın tarzlarına takıldım biliyor musun? nerden bileceksin, bilemezsin, bilemezler. bakıyorum böyle bazen, genelde otobüste takıldığım için ortamla iç içeyim yea!! sevişenleri falan gammazlıyorum sözlüğe mütemadiyen. bir nevi temsili gammazım ben de. dışlamayın sakın. tarz diyorduk, gözlemledim..

şimdi bi' kere kahverengi olayı var hacı. anlamadım ben bu işi. ne bu kahverengi sevdası. saçlar bile lan!! boyatıyorlar mı napıyorlar anlayamıyorum, zekam yetmiyor ne kadar salağım solcuyum sdşaiklsf. konu bu değil saptırma ok? pantolonlarına baktım, böyle bi' bol falan. küççücük g.tleri var zaten, kocaman da pantolon. görüntü kirliliği.. dikine çizgili gömlekler var bir de. arka plan beyaz, çizgilerden biri kahverengi fix, diğeri de random, ne gelirse artık. ayakkabılara da tilt oluyorum açıkcası, ama modeli markası ne bilmiyorum, çözemedim, mal gibi ama. ahah.

bak bunun için ayrı paragraf açıyorum, en çok takılınması gereken* başka bir şey var. öyle ki; onları ayırt etmek için o bölüme bakmanız yeterli. hemen ele veriyor kendisini. hayatta şaşırtmıyor. merak şeysinizi arttırmadan diyivereyim; saçlar. allahım allahım nedir onlar öyle. bi' şekilsizlik, bi' yana yatış, bi' yer çekimi yenilgisi.. bu kadar pespaye, bu kadar antrikotik olamaz yearabbim. hepsi aynıdır, fikstir bu olay. kahverengi saçlar yana yatar. böyle.

akp'li gençler karizmatiktir, yahşıhlıdır, duruşları vardır bi' kere, mükemmeldirler. kız olsam veririm o derece. onlar da bana artı verirler falan bazen, karmamla dostturlar. haha çok süper onlar ayy canlarım. öptüm.

edit: okumadan verdiğin o eksiyi bi' yerine monte et dostum dost.
üç vakte kadar mazide kalacak tarzdır...
(bkz: akp li genç terzi) *

[edit]: lan!
(bkz: yalnizca ruyalarinda bosalan sivilceli cemaatci) * *