bugün

garip bi durum. eskiden erkeklerimiz kızlarımız böyle miydi? değildi.

aha şurda bi arkadaş yazmış;
http://m.uludagsozluk.com/e/18072138/

bakın millet aldı başını yürüyor, bi kısım dinde yardırıyor diğer taraf tersi yönde.
bunların analizini yapacak değilim. sayfalar tutar belkide. bir berkecan bir pelinsu değilseniz zaten anlarsınız. değişen içi çürüyen bir topluluk olduk.

elbette bu tür insanlar hep vardı. ancak ortalıkta at koşturanlar artık bunlar.veyahut hep bunlardı biz yeni farkediyoruz. bilemiyorum.

belki bop eşbaşkanının amacı buydu din kısvesi altında dinin içini boşaltmak belki insanlar dünden razıydı çıldırmaya ama ayaklarımızı bastığımız değerleri sallayan bi dönemdeyiz bence ve sonu hiç hayırlı değil.

kişisel hırs ve zevklerini ve bunlara ulaşmak için her yolu kendine öncül biçmiş kimseler elbette yobaz, ahlak ne yea gibi çırpınışlara girebilir. gülüp geçiniz.
sanki ilk kez olan şeylermiş gibi 'dünya beşimize yikiliyyor' diye yaygara. binlerce yıldır kadınlar kocalarını aldatıyor, eşcinsellik binlerce yıldır var. osmanlı dönemi de dahil. ahlakı tam olarak ne sanıyorsunuz? çalmak, çırpmak dersen onun arttığı doğrudur.
Son donemlerde ahlaksizlikta buyuk artis oldugu gozle gorulur bicimdedir akpci olmadigim halde akp ile olan ilgisini de bi yaziverin cikaramadim tam.
bu tür insanlar hep varken zaten o kastedilmiştir. lakin bu durum artık küresel bi hal aldı.

insanları sıksan zorlasan türkiye ye gelince açılıp saçılan iranlıları görüyorsun, bıraksan ulu orta sevişenleri.

dindar olduğunu iddia eden çocuğa tecavüz millete darbe, fırsat buluncada gasp ediyor. türlü türlü bok var. ahlak sadece erkek kız arasında olan bi şey de değil. insanın içinde var olması gereken bir şey. ve bu anlamda içimizi boşaltıyorlar.

dedikoducu mahalle karıları gibi millete edep dağıtırken gıybet yapmanın ne olduğunu unutmamalıyız. ayık olalım canlar, uyumayalım.
kısmi olarak katılıyorum. ama suç akp'demi millette mi orası tartışılır. benim kanaatim insanlar zenginleşip refah düzeyleri artınca kendilerinin (haşa) allah'a ihtiyaçları kalmadığını düşünür oldu. zaten bu his demekki içimizde vardı bu işin bahanesi oldu. tez elden kendimize gelmezsek bu işin sonu hayra çıkmayacak. çok çetin meşekkatli zamanlar geçireceğiz. belki size komik gelecek ama bu milletinin ıslahının büyük bir kıtlıktan geçeceğinden korkar oldum.