bugün

akp nin cumhuriyet tarihinin en rezalet partisi olmasıdır.
1- ekonomi: zenginin zengişletiği, fakirin git gide fakirleştiği, orta sınıf halkın kaybolduğu bir ortam oluşmuştur.
rant, yağma, talan rüşvet başını alıp gitmiş her yeri bir kokuşmuşluk sarmıştır millet fakirlikten harap düşerken haramzadeler zengin olmuştur. türkiye üretim de yoktur yani üreten türkiye tamamen tüketen türkiye olmuştur. türkiye bir bok üretmeyerek ekonomiyi nasıl ayak tutuyor sizce? ben söliyim tamamen kara para ve sıcak para ekonomisiyle yani türkiye orta doğu da amerika- suudi arabistan- katar üçlüsünün tetikçiliğini yaparak sıcak paraları alarak ülkeyi yönetiyor bu da türkiye nin bağımsız bir devlet olmasındaki en büyük engeldir.

2- iç siyaset: insanlar kutuplaştırılıyor, herkes birbirinden nefret eder halde, insanlar kanlı bıçaklı, etnik köken ve mezhep ayrıcılıkları son gaz devam etmekte insan hakları alenen çiğnenmekte buda halkı tedirgin etmektedir. iç siyasette türkiye boka sarmıştır.

3- dış siyaset: iddia ediyorum cumhuriyet tarihinin en boktan dış siyaseti nereye burnumuzu soksak burnumuz boktan çıkmadı.
suriye de esada, yemende iran a, süleyman şahta ışid e, ırakta pkk ya kısaca her yer de türkiye orta doğuda şamaroğluna döndü ve bir çok düşman kazandık.

4- medya: medya yarrağı yemiş herkes birilerinin götünü yalıyor tarafsız yayıncılık anlayışı bitmiş yandaşlık son gücüyle devam etmekte.

5- polis: fettullahçı yapılanmayı polisin içinde kök salmalarına müsade ettiklerinden dolayı polisi de bok götürür olmuş bugün temizlemeye çalışsalarda nafile!

6- asker: milletin inancı kalmamış akp hükümetiyle beraber kışlasındaki bayrak indirilir hale gelmiş ve tamamen halkın güvenini kaybetmiştir.

7- hukuk: ak hakim ve savcılar adeletin amına koymuştur.

8- türkiye nin amına koyulmuş bütün kurumlar pert edilmiş güvenecek kimse kalmamıştır millet fakr u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş ne yapacağını bilememektedir.

korkma türk bu durumdan kurtulmak senin damarlarında dolanan asil kanda mevcuttur akpkk yı mezara gönderip yeniden cumhuriyettin temellerini atarak bütün halkı kucaklayarak bütün dünya ya korku salacağımız günleri göreceğiz...
aksi iddia edilemeyecek rezalettir.
(bkz: genç parti)
Ak partiden öncesinde portakalda vitamin olanların iddası.

Yav he he.