bugün

Türk halkıdır. Politize olmuş ve ayrışmış toplum, adaletsizlikler, işsizlik, torpil, tecavüz, çocuk istismarı, kadın cinayetleri, hayvan zulmü derken patlamaya hazır bombaya dönmüş vaziyette olan canım halkım.

Benim güzel milletim, temiz kalpli insanlarım, ne olur artık şucu-bucu diye birbirimizi yemeyi bırakalım. Vatanın bize çok ihtiyacı var. Biliyorum hepimiz bunaldık. Fakat şu tımarhane ortamında kafayı yememek için roman vatandaşlarımız gibi sakin ve eğlenceli olmayı tavsiye ediyorum. Bu konuda çok ciddiyim. Romanlar günlük yiyecekleri ve ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra hayatlarını eğlenerek geçiriyorlar. Bir süre için kafamızı boşaltmaya ihtiyacımız var.

Bazen dayanabilmek için boşvermek gerekiyor. Bu da benim savunma mekanizmam sanırım. Ama dediğim gibi, birbirimizden başka kimsemiz yok. Birbirimize sarılmaktan başka çaremiz de yok.
Kafayı yememek için bir doz kemal Sunal filmi tavsiye ediyorum herkese. Sakin olun, hiçbir kötü dönem kalıcı değil.
Mustafa Topaloğlu'ndan muallim türküsünü açıp dinleyin. Pamuk gibi olmazsanız şerefsizim.

Al bak dinleyin

https://youtu.be/y6M4qw4jW9Q
Meditasyon yapmasını tavsiye ettiğim halk. Gerçekten çok iyi gelecek. Deneyin, pişman olmazsınız.