bugün

daniel dennett - douglas r. hofstadter işi.

http://www.idefix.com/kit...?sid=v73pgm53jg0g5sx7tz89
kördür.

edit: pardon yanlış gelmişim ben.
Oliver sacks'ın nörolojik pekçok vaka ile yayımlattığı kitaptır.
Okuyunuz.
Twitter da favorim. Süper bilgiler ve çok güzel anlatma tekniği Dinler tarihi özellikle islam tarihini kuran hadis hepsini bir ilahiyatçı kadar iyi biliyor din tüccarlığı yapmayıp gerçekleri söylüyor. Dileğim kitap yazması ama kimliği açığa çıkarsa islamın hoş görüsü onu öldürebilir. Acaba gerçekten kim mesleği falan merak etmiyor değilim. Takip edin aydınlanın.
twitter'da at koşturan sünni ateistlerin turan dursun'dan sonraki yeni lideri.

(bkz: sünni ateistler)
Adamımdır.
seviye,
Bilgi- birikim,
Ve en önemlisi hadis- ayet- tarihsel süreç üçlemesini yerli yerine oturtarak yorumlayan twiter hesabı.
milleti bilime tapındırmaya çalışan bir moronun twitter hesabı.
Özgüvensiz ergen ateisti bir hesap. Bu hesabı bilim hesabı sanan ahmet maranki'yi tıp profesörü sanır.
Ulu sözlük yazarlarının çoğundan zeki biri. Dinlerdeki çelişkileri çatır çutur ortaya koyar. zannımca sosyal medyada bir çok insanın deist ya da inançsız olmasına sebep olmuştur. Bir islam ülkesinde yaşıyor olsaydı idam edilmişti.
yok be ben baktım bomboş çar face ateist sayfaları daha fazla inanç sarsar kendi de muhtemelen ateist karikatür face sayfasıyla ateist olmuştur bir de söyle birşey var sonradan din değiştirenler daha bağnaz oluyorla daha hırçın oluyorlar
Adam gibi adamdır. Sosyal medyada islam dininin gizlenen pis, çirkin yüzünü ifşa ederek insanları bilinçlendirmektedir. Twitter'da favorim. Süper bilgiler ve çok güzel anlatma tekniği dinler tarihi özellikle islam tarihini kuran hadis hepsini bir ilahiyatçı kadar iyi biliyor din tüccarlığı yapmayıp gerçekleri söylüyor.
görsel