bugün

belirsiz aralıklarla aşağıda örneklerini görebileceğiniz noktasız virgülsüz saçmaladım, bir çeşit can sıkıntısı uğraşı içine girdim.. manasındaki cümle.
yediğini direkt sıçma işine benzer.
enrty başlığı tanımlıyor olsa bile bazı eksiklikler neticesinde zuhur eden şeyler olabiliyor ancak şu var bir kere yetmez iki kere sev beni üç köşe yetmez hoppalaya koy beni diye söylediğin şarkıyı kimse dinlemezse sen de otur derdine ağla ya da git bir taraftan yan dur anasını satayım senin derdini mi çekeceğim lan ben işim gücüm var bir dünya ya da uzay sonuçta muğlak kavramlar olsalar da bunlar senin ya da benim için oldukça belirgin olabiliyorlar zaman zaman hangi zaman şu zaman bu zaman bana üçün beşin hesabını yapmayın ulan sanki ben yapıyormuşum gibi de davranmayın bana ilgi gösterin şefkat gösterin neyi sakınıyorsunuz benden ellere var da bana mı yok ulan ayıptır be gözümün nurunu akıttım ben bu iş için prezentabl oldum yıllarca braun traş makineleriyle traş oldum çıktım yıka ve çıktım kuru kuru çıkmadım neden yapıyorsunuz oğlum bunu yazık değil mi biz de bir ananın evladı bir dilberin civanı değil miyiz kayıp yitik gibi bir başımıza mı takılıyoruz sanıyorsunuz çıkışta bekleyemez miyiz adam da çağıramaz mıyız sanıyorsunuz...