bugün

dünyanin en iyi liglerinden birisidir.
ortalama seyirci sayısı 2bindir.
akhisarın tribünlerine yakışır şekilde bütün takımlarının tribünlerinin yarı yarıya boş olduğu ligdir.

(bkz: posolig)
gekas sayesindedir.
adı gibidir.
akhisar'ın, bileğinin hakkıyla, kanırta kanırta lider olduğu ligdir.
(bkz: fb ya da gs lider değil o halde lige çamur atalım)
tsl ligde şike kalmadığının veya azaldığının göstergesidir.
adı üstünde süper bi ligdir efendim boş stadlarıyla patates tarlalası zeminleriyle %60 hakem hatalarıyla izlemesi süper olan bi ligdir desem hasiktir la derler adama amına koduğumun yerinde.
Kendi bütçesinin kat kat üstünde olan takıma 2 atan lider takımın olduğu ligdir.
Ilginc bir ligtir. 3 sezon sonra Osmanlı Sporla şampiyonlar ligine çıkacakları söylentileri başlamıştır.
türkiye süper liginden başka bir yer değildir. akhisar diye bir takim başka bir ülkede yoktur çünkü. *
Tribünlerin boş olduğu saçma ligtir. Acayip zevksiz lan.
kalitesi her sene biraz daha düşen ligdir. görsel ve diğer vs basın olarak sen, diğer başarılı spor dallarına üvey evlat muamelesi yapıp gerekli ilgiyi göstermezsen akşamları tv kanalların da mikinizi kaşıya kaşıya yorum yapıp futbolu nasıl kurtaracağınızı konuşursunuz. üstelik 2-3 bin kişilk seyiciyle oynanan bir lig için. insanlar artık futboldan soğuyor. ulan geçen konyada minikler taekwondo şampiyonasına gittik, oradaki 5 bin kişilik salon bile tıka basa doluydu be. bir de dünya kupası almaya çalışıyoruz verirlermi sana!
akhisar'ın ligden düşmesinin beklendiği ligdir. ki bu arada ligin başında alfabetik sıradan dolayı akhisar ilk hafta direk lider oluyor. demek istedim.
tırt olarak adlandırılan ligtir.
online soccer manager'da oynanmakta olan ligdir. * *
http://imgim.com/osm.png
En asil duyguların ligidir.
yolludur.
aynı zamanda 2010-2011 sezonunda şike yaparak sampiyon olup gariban trabzonsporun ahını alan fenerin oldugu ligdir.
ne olursa olsun ligimizdir.
Demırorene ragmen lıgımız ıste amk.
gekas'ın taşak geçtiği ligdir.
ben onu bunu bilmem. lig dandik ayağına, hakkıyla lider olan takıma bok atanın da anasını sikerim bilmiş olun. bu takım 3 büyükleri çatur çutur sikmedi mi evinde?