bugün

Eğer kazanmış ve heyecandan ne yapacağını bilmeyen, nasıl bir yer olduğu hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlar ulaşabilirler. Her türlü konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Bu ayın 23ünde kongrem olan üniversite.
4 sene okuduğum üniversitesi, gezip tozmalık baba parası yemek için çok uygun bir yer.

(bkz: meltem üst geçiti) diye bir üst geçit var sıkca kullanacağınız.
(img:#1515341)
Heyt be kapısına kurban dediğim üniversite.
Kimine gore iyidir guzeldir de bana gore degildir universitesi. Ben sevemedim. Seneye y.gecisle gitmek istiyorum.
Bi zamanlar kazanmak için öldüğüm üniversite.

O kadar istiyordum ki 3. Seneye bile kaldım sırf burası için.

Sonuç tabii anlayacağınız üzere hüsran.

Kapısının önünden her geçmemde üzülürüm.

Kazanamadık ama bu yaz kongresine gittik ayıqs.

Edit: bunu da sevemediyseniz yani bir şey demiyorum.
dolu dolu dört sene üniversite hayatı yaşadığım yer. çok özlüyorum ama mezun oldum artık.
Sadece iki gün gittim. Kesinlikle berbat bi otobüs güzergah sistemi var. Hiçbir şey belli değil kimse de bilmiyor ve herkes aynı şeyi söylüyor, "sürekli değişiyor" deli ettiler beni. Artı fakülteler birbirinden çok uzakta.
ilk yüz naklinin yapıldığı üniversite.
yüz nakli yapılan beyefendi ile kampüs içinde birkaç defa karşılaşmıştım. üniversitelerin böyle haberlerle anılması çok güzel, bunlar hep ilerleme göstergesidir.
Sikicem amına koyayım bok gibi ödev veriyorlar, şâkin yapmıyoruz.
Üniversiteye hazırlanırken hukuk fakültesini araştırdığım bir okuldu. Sakin ve hoş görünüyordu o zamanlar gitmeyi isteyeceğim yerler arasındaydı. Ama sıcak bana göre değil.
büyük umutlarla gelip, bir bok bulamadığım okulumdur. kampüs harika, çarşılar güzel, esnaf boktan, kızların hepsi manken sanıyor kendini, erkekler maşallah playboy tripleri. O kadar iğrenç insanlar tanıdım ki şu okulda. herkes birbirinin yüzüne gülüyor, iki dakika sonra arkasından atıyor vs neler neler... kampüs aşırı büyük ve yemyeşil. otobüs güzergahlarını pek sevmiyorum orası ayrı. hiç sanıldığı gibi ortamların falan döndüğü yok, hayal kırıklığı. erkekler kız düşürmek, kızlar da erkek parası yemek için programlanmışlar sanki. arkadaş ortamı diye girdiğim ortamdaki 3 kız (birinin sevgilisi var) bana yavşadı. tamamen arkadaş gözüyle baktığım insanlardan bunu görmek, hayli soğuttu tabi onlardan. bu ortamın bir de looserı var, şişko orospu evladı. beni çekemediği için arkamdan türlü türlü yalanlar atan. kısacası adam gibi takılacak eğlenilecek arkadaşların çok çok nadir bulunduğu, eğitiminin de abartılacak kadar kaliteli olmadığı okul.
Merkez kütüphanesindeki koltuk sayısı az olup uyuyamadığım güzelim okulumdur aq.
kampüsün içinde deniz var diyorlar, ben de onların yalancısıyım. *
sürekli inşaat halinde idi, şimdi ne oluyor kim bilir.
Beş yıldır yollarını aşındırdığım okulum. Kampüsü gerçekten çok büyük ve güzeldir. Tamam bir odtü kampüsü değildir ama iyidir iyi.
geniş ve yeşillik bir kampüse sahip olan fakat kaynaklarını iyi yönetemeyen üniversitedir. bazı iyi akademisyenleri bünyesinde barındırır.
duyduğuma göre kampüsün içinde deniz varmış. *
böyle full eğlenmelik bir üniversite gibi her gün plajda takılacağız gibi sanki.
Dersten çıkıp denize gidersiniz. Ama çok değil hemen sıkılacaksınız. Geldiğinizde bok bok olbia’da pineklemeyin. Gezecek çok yer. Antalya muaazzam. Kampüs ondan daha güzel. Ha bi de geldiğinizde kızlara ilk defa görmüş gibi bakmayın. Birinci sınıf harbi salak gibi gözükeceksiniz hahahahah.
ayna'dan akdeniz şarkısı dinlenmelidir:

http://www.youtube.com/watch?v=Kazz0UsSj70
Okumak amacıyla değil de eğlenmek amacıyla gidilen üniversite.
futbola başladığım spor kulübüdür aynı zamanda, yalnızca üniversite değildir.

7-8 yaşımdayken çim sahada futbol oynama imkanı sunmuştur bana, candır.
3 sene okuyup dördüncü sene sikerim senin gibi şehri de üniversiteyi de deyip bıraktığım sikimsonik üniversite.