bugün

aslında başlığı akapelilerin hem dindar hem küfürbaz olması şeklince açacaktım ama sonradan küfürbaz adam dindar olmaz olsa olsa dinci olur diyerekten bu başlığı seçtim.evet efendim akapeliler hem dincidir -yönetici kadrosu din alır,din satar.il başkanı,genel başkanını peygamber ilan eder ve ilk seçimde il genel meclisine seçtirilerek verilir mükafatı.- hemde işine gelmeyen başlıklara küfrederler,özelden mesaj atarak küfrederler.
Mantıksız başlıklar açan, akp'ye duyduğu öfkeyi, hıncı, kini ve sandıkta nasıl olupta bu kadar başarılı oloduğunu kabul edemeyen zavallıları görmemize yarayan başlıklar açılması mutluluk verici.
genelleme yapılması doğru olmasa da çoğunluk itibariyle oldukça doğru olan tespittir. zira biraz akp seçmeninin eğitimsiz olmasıyla doğrudan bağlantılı olmasıyla beraber*, biraz da bir çoğunun dini kendi tekellerinde görüp ona buna küfür edip iftira atmalarından kaynaklanmaktadır. fazla üzerinde durmamak lazımdır çünkü bu şekilde pislik olunduktan sonra günde 34243 vakit namaz kılsan neye yarar?

edit: yazmamın üzerinden 2-3 dk geçmesine rağmen çok güzel iki tane arkadaştan küfür yağmıştır ve bu da tespitin doğruluğunu göstermektedir. tabiki tekrar söylüyorum genellemeler yanlıştır. burda sadece kendini dindar görüp ona buna namussuz diyen, giydikleri kıyafetlere göre kadınlara o.pu diyen vs örnekler sunan kesimden bahsediyorum.
Türkiye'nin yüzde 47 sini tanıyor musun da konuşuyorsun şeklinde cevap verilecek entry .
(bkz: genç akepeliler rahatsız)
özelden anama söverek ispatlıyorlar efendim bu başlığı.