bugün

gerçekten şaşırtan bir hadisedir.

evet burası gereksiz bir yapıdır. evet inanılmaz israftır. bu kadar para çok daha güzel işler yapılabilirdi.

ama buradaki en önemli sorun bu bina sadece gösteriş amaçlı yapılmıştır. evet dışarıya güçlü, zengin gözükmek için.

evet sevgili halkım bu sana tanıdık geldi değil mi ? hadi hadi utanma biliyorsun bu kim.

biziz sevgili yazar kardeşlerim. artık ihtiyaçtan dolayı değil de sadece gösteriş için alır olduk her şeyi.

hükumet suçludur ama bu hükumet bizim gölgemiz sayın sevgili yazar kardeşlerim.

biz o kadar gösterişçi bir millet olduk ki inanamıyorum artık.

çekilen fotolar sadece paylaşım amaçlı. instagram denen yerde yenilen pahalı yemekler alınan pahalı eşyalar.

biz mahallede salçalı ekmek yerken yarısını arkadaşımız ile paylaşırken şimdiki nesil bir birine bak benim tabletim var o ne lan benim babamın uçağı ver şeklinde davranıyor.

bunlar çocuktur. bunlar bizden görerek bu tarz şeyleri yaparlar.

gel gelelim hükumete suç bulurken azıcık kendimize bir bakalım.

hükumeti savunduğumu düşünecek arkadaşların önceki yazılarıma bakmalarını rica ediyorum.

hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

yine uzun ve gereksiz bir yazı oldu. yanlışımız oldu ise affola.

iyi günler mutlu hafta sonları diliyorum...
bu ülkenin demirbaşları denilen kurumlarını, araplar başta olmak üzere yabancılara peşkeş çekerken; 1 milyar 370 milyon liraya mal olan bir özenti sarayın devletin demirbaşları arasında olduğunun söylenmesi ve de devletimizin itibarının yine bu binayla ölçülmesinden dolayı olabilir.

hadi muhalifler eleştiriyor, peki siz ne diye deli gibi savunuyorsunuz ki bu israfı? bu mudur milli irade? sizin milli iradeden anladığınız şey, erdoğan ne derse onu doğru bellemek midir?