bugün

Bak ak partili kardeş;

Bugün Türk devleti müttefik israil ile birlikte Suriye, Irak ve Filistin üzerine gidip toprak almaya çalışıyor. Hem biz misak-ı milli topraklarımızı ve fazlasını almak için Irak ve Suriye'ye savaş açmaya çalışıyoruz hem israil filistin ve suriyeye. Ya sen ne yapıyorsun ?

Müttefik israil e karşı hamas ı el fetih i savunup ülkene ve partine zarar verdiğinin farkında değil misin ? Akp bu plan için 12 yılını verdi ve sona yaklaştı. En geç 4 yıl içinde musul u aldık aldık, alamadık diyarbakır gider farkında mısın ? Neden peki ? senin bu arap sevginin ülke çıkarlarından önce gelmesinden dolayı.

Eğer o toprakları kürdistan eyaleti adı altında almazsak kendi ülkende kürtler yüzünden daha kaç insan, çocuk ölecek farkında mısın ?

Müttefik israil ile bizim çıkarlarımız ortaktır. Ancak sırf senin yüzünden operasyonlarımız gecikiyor, hatta iptal oluyor. Biliyor musun israil haritadan silinse arap ilk kime saldıracak ?

Ak partili kardeşlere sesleniyorum. Ben akpli değilim anca dış siyasette destekliyorum. Sizde farkında olmadan yaptığınız bu hainliği bırakıp partiyi zor durumda bırakmayın. Sessiz kalın. Orada müslümanlara, çocuklara kastedilmiyor. Hamas müslümanları ve çocukları kullanıyor. Arapların tıpkı yüzyıllardır yaptığı gibi.

Biraz kendi milletini düşün. Pkk'ya karşı şehid düşeni, Iraktaki TÜrkmeni, Türkistandaki Uyguru...
muhalif değilim ama benim de diyeceklerim var.

bak muhalif kardeş,

israilden bu güne kadar türkiye ye hiçbir insanlık dokunmadı.

doğu da kürdistan kuracak olan önce gelsin bizim bir kucağımıza, kalkabilirse otursun.

müslümanı kendi dünyalık çıkarları için terketmek, müslümana ahiret hayatında cehennemde yaşamak için yeter.
(bkz: siyaseti iki yüzlülük zanneden tip)