gerçek olmayacağını düşünüyorum. olursa yine otururuz yerimizde.
gerçek gibi gerçektir.
gerçek falan değildir. akp için eşik son seçimlerde 21 milyon civarı oy olarak belirdi. bu seçimde 46-48 milyon arası seçmenin oy kullanması bekleniyor en azından. akp oylarını tamamen konsolide etse ve sandığa gidecek seçmen sayısı bir hayli düşük bile olsa akpnin alacağı oy miktarı maksimum yüzde 45tir. akpnin yüzde 50 oy alması ihtimaliyle chpnin yüzde 35 oy alması arasında pek bir fark yok. ikisi de bir hayli imkansız.

akpnin şunu sorması lazım kendisine. hadi son dönemlerde konsolide ettiğim 21 milyon oy neyse de, neden bundan başka oy alabileceğim bir milyon kişi bile yok ekstradan? ve neden 21 milyon seçmen bana adeta taparken, geri kalan 25 milyonluk seçmenin çok önemli bir kısmı benden ölesiye nefret ediyor? en yandaş şirketler bile akpyi yüzde 45 üzeri gösteremiyorsa, bunun bir sebebi olmalı değil mi?
Hayaller ve gercekler. . *
(bkz: mazot 1 ytl olacak)
o ne güzeldir. bu kadar sokunca hala oy alabiliyoruz. millet memnun. daha çok sikelim bunları .

(bkz: oy atmıyoruz kampanyası)
ülkede "yalarım, ısırırım" diyen kavaslar varken, gayet olabilitesi yüksek bir şey, ki olacak.
son mit tırları görüntüsü ile gerçekleşecek eylemdir. velevki içlerinde silah olsun. ne olacak?
suriyede kanına girilen silahlardan sonra iyice eriyen, kafa saptırmak için aktroll kampından yazılan entrylerin konusudur.
koalisyon olduğunda tersten göreceksiniz yüzde 50 yi. siz sonraki kariyerinizi düşünün. çöp kutusu olacaksınız
(bkz: Bilmiyorum boh da çıkabilir)
en parlak dönemlerinde (bkz: akp nin hiç bir zaman yüzde 50 almadığı gerçeği) göz önüne alındığında, imkansız olandır.
Ailesini Kalkındıranlar Partisi.. yüzde 50 değilde yüze 42 alacaktır. Ziraki bu ülkeye o kadar devletin tv.sinden tutun bütün medyayı eline almış bir kişinin partisinden bahsediyoruz.. Koyun-Çoban ilişkisini unutmayalım
Ailesini Kalkındıranlar Partisi.. yüzde 50 değilde yüze 42 alacaktır. Ziraki bu ülkeye o kadar devletin tv.sinden tutun bütün medyayı eline almış bir kişinin partisinden bahsediyoruz.. Koyun-Çoban ilişkisini unutmayalım
ben sana ikitdar olamazsın demedim....
bu başlığı tekrar görmek gece gece yine tebessüm ettirdi vallahi, güzel tahmin güzel kafaymis. Güle güle kullanın ak itler.
pek rasyonel değil, yüzde altmış bandını yıkıp gümbür gümbür gelmesi daha olasıdır.