bugün

yalan söylemekten ve söylenmesinden utanmayan,
aldatmaktan ve aldatılmaktan rahatsız olmayan,
hırsızdan, hırsızlıktan ve en önemlisi bunu gerekçe olarak kanbağından bahsederek arsızlaşan,

bu " yeni din " hayasızlığın daniskasıdır.

not: erdemli insanları özledik.
malın biri " ayyaştan " sonrasını okumamış.
cennette şarap nehrinde " ayyaş " olma hayali kuranların,
dünya da önüne gelene ayyaş demesi ne kadar ilginç.
aykut kocaman sözü ;
"gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var"
gerçekler ortaya çıktığında, abiniz ve onun kafa yapısındaki kişiler, kandırılmışız diyecekler.
kandırmışlar bizi, allah affetsin diyecekler, affeder mi onu yaradan bilir.
Allah kurtarsın kardeş diyeceğim ama sonuçta abi... Atsan atılmaz, satsan satılmaz...
Zor valla.
Bu arada başınız sağolsun. Allah abin dahil geride kalanlara uzun ömür versin.
abiyi aldırmak için hala çok geç değil bence. tamam kelime manası ile aldırılamaz artık ama aile arasında para toplayıp uzak bir adaya bıraktırılabilir.
biz abi kardeş birbirinizi yeyelim onlar ekran arkasında ele ele kol kola birlikte gününü gün etsin .
valla bizim akrabalarda da abiniz gibilerinden çok mevcut. bunlar da genel de yaşlı insanlar olduğu için tartışamıyorsun da. neyse, üstteki arkadaş politika yalan söyleme sanatıdır, en iyi yalanı da erdoğan söylediği için oyumuzu ona vermeliyiz gibi bir şey söylüyor. kardeş hadi bunun farkında olmayanlara laf söylemiyorum da, hem bunun farkında olup hem de iyi yalan söylediği için ona vermeliyiz mantığı çözemiyorum. yani yalan olduğunu bile bile en çok ve en güzel yalan söyleyene mi oy vermeliyiz.
Yazının neresini elestireyem bilemedim ki.

Ulkemize en cok yabancı yatırımcı girdigi donem bu donemdir yoldas herkimse. Bunun aq parti ile alakasi pek yoktur ama dogrusu da budur.

Yasinin oldukca kucuk oldugunu varsayıyorum, politika yalan söyleme sanatıdır. En iyi yalan soyleyebilen ve buna beceri olarak erişebildigi icin mi sucluyorsunuz sn erdogani?

Ben 3 universite okumadım, bir universite okuyorum. isteye adresini veririm gelir ziyaret eder bir de ona anlatırım. YAlan soylemeyin, soyleyecekseniz de gidin teknigini ogrenin.
Bol sinir stres barındıran tartışmadır.

Arkadaş iyi bile dayanmış. Böyle bir abim olacaktı dayak manyağı yapar, siktiri çekerdim. Anama babama da söylerdim mirastan pay vermesinler, rte doyursun o karnını.
afedersin ağabeyin çomarın önde gideni flamacısı imiş allah yardımcın olsun atsan atılmaz satsan satılmaz onu da o kusuru ile kabul edin.
ya da tüm akrabalık ilişkilerini kesip reddet kendisini.