bugün

(#32518881)

--spoiler--
hala akp'yi müslümanlığın savunucu olarak görenlerin varolduğunu gördüğüm başlık.

ulan sizin dininizde;
ensest yasak ama ensar vakfı yapınca bir kereden bir şey olmaz.
çalmak yasak hırsızlık yani ama tayyip sıfırla deyince bir şey olmuyor.
gösteri ve şatafat caiz değildir diyor ama 1001 odalı altın varaklı saraya kimse laf etmiyor.
dinin dünyevi işlerle alakası yok diyor kitap ama tayyip elinde meydanlar da sallıyor siyaset yapıyor kimse laf etmiyor.
şehitlere kelle,
vatandaşına ananı da al git diyor ama yine laf yok.

şimdi diyorum bu adam müslümansa benim okuduğum, öğrendiğim müslümanlık bu değil.
yapmayın!
yazıktır!
bu adama ve partisine müslümanlığı savunuyor demeyin.

not: kitabınızdaki bakara suresi ile de "bakara makara" diye dalga geçen kişi hala bu parti de çok etkin bir kişi hatırlatayım dedim.

babamın emridir!
kim ki benim gönderdiğim peygambere şirk koşar, kim ki benim dinimle dalga geçer, kim ki kul hakkı yer yerin senin yanındır istediğin gibi yakabilirsin.
emredersin babacım!
seve seve yakacağım!
--spoiler--
Akp hırsızlar güruhudur. tecavüzcüyü savunan, hakimleri satın alanlar topluluğudur. olur da tecavüzdensomra yakarsanız daha kolay kurtulabileceğini düşündüren zihniyettir akp zihniyeti.
oğlum mülayim yandık desene.
kul hakkı yiyenler
nefsi firavunu geçenler
musa diye gelip karun olanlar
devri saltanatlarında ahlaksızlık tarihte olmadığı kadar tavan yapanlar
zinayı suç olmaktan çıkaranlar
domuzu marketlerde satanlar
ali kıran baş kesenler
iman abidesi olmuş
biz (haşa ve kella) imansız olmuşuz.
nedenmiş o herkesin düşüncesi ayrıdır düşünce özgürlüğü diye bişi vardır .
Hangi ayetde Akpye oy vermeyen kafirdir yazıyor. insanları tekfir etmek bu kadar mi kolay?

sahtekar beyanı.
ak trollerin sazan araştırma kurulu beyanlarındandır.

akepeye hakaret edilsin, sövülsün diye bu başlıkları açıyorlar. boş bulunup da ağzına geleni söyleyenleri tespit edip dava açacaklar filan işte. gariban eğlencesi.
Allaha şükür imansızım.
erdoganistse doğrudur- başka dinden bahsetmiyo bu başlık.
topu inşaata kaçmış yazar belirtisi.