bugün

kılıçdaroğlu ile bazı şeylerin değişeceğini sanan güruhun piyasaya çıkan yeni ürünü.

ak parti ye oy veren kitlenin böyle bir telaş içerisinde olacağını düşünmüyorum. çünkü ortada telaş yaratacak bir durum yok. kendi medyasının pohpohlamaları ile son 2 3 gündür gündemde olan bir kişiyi gözünde çokça şişirmiş olmanın getirdiği yanılgıdır bu.

şimdi bir akp li nasıl düşünür bilemiyorum ama bu tablo karşısında seviniyordur muhtemelen. zira kılıçdaroğlu nun dersim muhabbetinden ötürü chp nin kürt kesiminden alacağı oylar düşebilir. basit bir teori benimki belki ama akp yandaşları bunun hesabını daha da iyi yapıyorlardır eminim.

ayrıca bu konu ile alakalı şöyle (bkz: #8171779) bi şeyler karalamıştım.
müthiş bir telaşa düşmeleri durumudur.aynen sol frame dan hiç düşmeyen akp başıkları gibi gandi başlıkları artmıştır.
medyaya gelince tıpkı bir seçim zaferi varmış gibi bir hava esiyor bir yandan ali kırca bir yandan mali bir yandan uğurcuğum oynatıp duruyorlar.taktikler hep aynı yıllar geçsede ne bizim fosilleşmiş medya ne bu gandi zihniyet değişmedi değişmez de.

bir sabah istanbul belediye başkanlığına uyanırken uyanamayan gandi bir başka sabah iktidara uyanırken uyanamazsa sakın biryerlere dağılmayın sevgili yazarlar ,o güzel fikirlerinizi bizlerle yeniden paylaşın.biz burda ilgiyle takip edeceğiz.
(bkz: çok korkuyorum)
(bkz: üstümü örtsene)
sol frame de kılıçdaroğlu aleyhine yazılan yazılardan belli olmaktadır.
kesinle telaş içindeyiz.
bu yeni nesil skim hıyar diyene tuz alıp koşuyor.
kılıçdaroğlu bu gazla iktidara gelirse vay geldi canım memleketin başına.
ne günlere kaldık ya.