bugün

ak troll şeysi...

akp teşkilatında yapsan %60 çıkmaz bu aralar.
Cemaatçiler arasında ise olabilirlik payı olan önerme. Malum %100 den iniyor. Daha da iner diye düşünüyorum.
Hayatta olmaz o kadar da değil.
sonra çıkarttım masaya oy pusulasını vurdum.
Rod Stewart konserinde Rio plajında bulunanları, hani izmir Mitingi'ni izleyen çılgın Riolular, onları dahil etmişler mi? Onlar dahilse %70 bile diyebiliriz.
azinlik oldugumu anlamama neden olmus hadisedir.
sabah yaptığım görüşmede hsbcden ve kosgebden gelen son haberlere göre yüzde 63 lere kadar yükselmiştir.
(bkz: alo fatih)
(bkz: #6536319)
Akp nin hükümetteyken neler yaptığını sadece televizyondan takip edenlerin siyaset cehaleti durumu.
altmış dedenin siki kalkmış sözü geliyor hep 60 deme .
oy sayımı ve resmi kayıtlara geçişinde ne gibi dümenler döneceği kestirilemediği için yüzde yüzü bile iddia etse karşısında durulamayacak iddiadır.
akp seçmeninin "biz aptal değiliz, aptal olsak %60 akp oy vermez" gibi bir yaklaşımla aptallığını çoğunluk göstererek gizlemek isteyen aptal akp li yazarın açmış olduğu başlık. ne tesadüf ki %60 azizi nesinin yıllar önce ülkenin "koyun" kesimini belirtmek için söylediği orana denk düşen oran.

az gel az, az daha gel gel gel bak ne göstereceğim (bkz: %100 türk kafası)
http://s14.directupload.n...mages/130613/mn4seaie.swf
0-3 zeka sahibi kişi söylemi.
kaynak: götüm haber ajansı
tam hassiktir be rıfat abi diyecektim bi gülme geldi.
şu an bütün anket firmalarının paylaştığı durumdur.

(bkz: nasıl koydu tayyip kocaman)
bütün dünya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa .
başlığı açan yazarı görünce az bile almış dediğim oran. adam yenişafak gazetesi gibi yazıyor.
tamam tamam yüzde yüz. içini rahat tut.
götten akşam akşam tespit sıçmaktır.
koyunları sayarak uyuyan bir koyunun rüyasıdır.
uyandığında gerçekten keşke uyanmasaydım diyecektir.
tayyip erdoğan bu saatten sonra seçimlere değil türkiyede, suudi arabistanda bile girse % 60 alamaz.
abartılan tespittir, o kadar olaydan sonra bunun gerçekliğine inanan insanlara götümle gülmekteyim.

(bkz: hıhı ok kib deyip geçilmesi gerekilen başlıklar)
sahtekar, hain ve piyesci işbirlikçi kişilerin montaj kasetleriyle birlikte ak parti oyları tavan yapmıştır. saat 20 de bkm den bildirdiler.