bugün

hayırlı patlamalar arkadaşlar...

2002'den bu yana tek başına iktidarda kaldığı her dönem huzur ve istikrarın kaynağı olan, yürüttüğü başarılı barış süreci sayesinde yıllar yılı tc'nin tek bir kayıp bile vermemesine vesile olan ak parti iktidarının kısa bir kesintiye uğradığı bu talihsiz süreçte ne yazık ki birkaç ayda yüzlerce kürt ve türk şehit verilmiştir.

sırf bu durum bile azıcık aklı olan birinin -eğer varsa- beyninde ampuller yanmasına ve ak parti'nin ülkemizdeki huzur ve sükunet ortamının teminatı olduğunu anlamasına vesile olur.

bunca yıllık ak parti iktidarında nasıl ki kimse faili meçhul terör saldırılarıyla patlamadı ve herkes gönül rahatlığıyla mitingini yaptıysa; şayet bugün de iktidarda ak parti olsaydı yine kimseler patlamış mısır gibi etrafa saçılmaz, kimsenin burnu bile kanamaz, kürtler de pamuk şeker yiyebilirlerdi...
türkiye'nin her yerinde patlatılan bombalar ölen insanlar , yanan yürekler.

sosyal medya şu anda sansürü yemiş durumdadır , düşünün ülkenin halini.

bizler ise o engellenen sosyal medyada neler mi tartışıyoruz ?

- ölenler kürt müydü türk müydü ?
- pkk lıların mitingiymiş (halbuki sendikalar ve çeşitli örgütler katıldı)
-bombayı akepe patlattı
-bombayı akepe düşmanları patlattı.

bak arkadaşım ;

öncelikle sağlıklı beyinlerden kurulmuş ülkelerin başkentinde bombalar patlarsa sırayla emniyet müdürü , iç işleri bakanı , istibarat başkanı , başbakan öncelikli olarak bu tartışmalara girmeden istifa ederler nitekim ilk etapta bunu engelleyememekle suçlu onlar görülür

birde şöyle mallar gördüm , ''ölenler kürtmüş , beter olun vatan hainleri , tayyibin düşmanları sizi iyi olmuş.'' gibi insan zekasını bunalıma sokan yazılar , sözler....

sevgili gerizekalı arkadaşım ;

yaşadığın ülkenin göbeğinde herhangi bir ideolojik grup veya iktidar her ne olursa canının istediği zaman bomba patlatıp onlarca kişiyi katledebilmesinin dehşetinden çok ölenlerin kimlikleri ile uğraşıyorsan tebrikler gerizekalısındır . net'tir yani bu.
Arkadaş nereli merak ettim , çünkü belliki türkiyede yaşamıyor ,yaşasaydı gezi parkında , soma faciasında ölen yüzlerce insanı unutmazdı . Ortada silah yoktu ama ölüm ,katliam vardı . Hemde sorumsuzluk yüzünden . Yazık be..
adam haklı.

bu zihniyete göre Türkiye'nin %65 i vatan haini olduğu için ülke komple katledilebilir.
Olmadığı için ya tüm bu patlamalar amk neyini anlamıyorsunuz.

400 ü verin diyo kan almasın diyo.

Ey gerizekalı milletim daha ne desin..
Ak parti iktidar olmasın diye her seçimden önce 80 lerde olduğu gibi ülkeyi birbirine karıştırmaya çalışan düşüncenin prim yapmaya çalıştığı bir başka asılsız düşünce.
Geldi yine tipini siktiğim. Şu yazarın mide bulandırıcı başlıkları sözlüğün formatını bozmuyorsa ne bozacak.
Kanım dondu şerefsizim. Dehşetle okudum entryi. Bütün malı mülkü satıp, akp'ye seçim için bağış yapacağım.
(bkz: kahrolsun bağzı şeyler)
(bkz: trollemeyi acilen bırakman gerek)
huzurmuş.

biri şu sığırlara çukurca baskınını, asker izninde başından vurulan erleri falan hatırlatsın.

maden ocağı facialarınında çabuk unuttu bu orospu çocukları.
(bkz: ananın amı olmasaydı eben nerden çıkaracaktı seni)

klasik yurdum edebiyat zırvası . oyle olsaydı , böyle olmasaydı .

salaklığa delalet muhabbet.
hayirli patlamalarla ironi dolu baslik.