bugün

o halk değil diğeri halk. sizin ayrımcılığınıza sokayım. iki taş atan tarafın da götünde patlasın o taşlar.

edit: polisleri olayın dışında tutuyorum. empati yahu empati.
kendileriyle çelişmeleridir. aynı olayı, doğudaki çocuklar yapınca terörist oluyor bu çocuklar, ıslahevlerine gönderiliyorlar. bu sefer, kendi taraflarında olunca vatansever oluyor. bu nasıl denklemdir arkadaş.
tek kelime ile allahsızlıktır.
(bkz: onlar sivil polis bi kere taam mı)

tamam.
''onlar sivil polis'' diye açıklama yapacakları mevzu. he he canım, sivil polis onlar. bir de polis yokken gelme cesareti gösterebilseler.
Halka taş atılması değil, çapulculara karşı polisine destek verme girişimidir.
siz polisi taşlarken birşey yokta durumdan rahatsız olanların memleketin polisinin yanında olması mı abes geliyor.
illaki polis mi taşlamak lazım bu mu sizin özgürlükten anladığınız madem polis taşlamak özgürlük! polisin yanında olmak da güzel bir özgürlük sembolüdür o zaman.
ah bi çıksalar benim gibilerin karşısına da analarını bi sevsek ulu orta.
ak gençlik taş değil, çiçek atan bilgi çağının imanlı gençliğidir.
orospu çocuğu teröristlere taş atmışlardır. bıkkın ve duyarlı halktır.
farklı bir toplumsal olayda kıçlarına cop yedikleri an, kıçlarını polise dayamanın ahmaklık olduğunu anlayacak ergen gençlik eylemidir.
Şeytan taşlıyorlar efendim, mazur görünüz..
e bir kısım güruh kendine "çapulcu" deyip polise taş atmayı özgürlük olarak niteliyor da, kendilerinden farklı düşünenler neden aynı "özgürlük" haklarını kullanmasın ki?