bugün

çok kötü bir durumdur. 1 ay sonra sınavım var çalışmam lazım dersiniz, tip tip bakarlar (1 ay önceden niye çalışıyo bu diye). sınava bir kaç gün kala Gece çalışcam dersiniz gündüzler çuvala mı girdi derler... Ya lanet olsun ya, aileyle üniversite okunmaz kardeşim, eve kız atamazsınız, eve arkadaşlarla gelemezsiniz, sikerim böyle üniversite hayatını.
bugün yapmış olduğum hata.bir pazar günüdür,ev ahalisi herkes evdedir.dışardan misafir gelir ve bağıra bağıra dedikodu yapılır.o haliyle de konsantrasyon kalmıyor ve deliriyorsunuz.neyseki kaldığım öğrenci evime gideceğim.
Öğrenci evinde çalışmaktan çok daha iyi olandır kesin. Öğrenci evine arkadaşlarınızı getirirsiniz evet, ama ders çalışmaya fırsatınız olmaz. Geceleri çalışırsınız evet ama fatura gelmesin diye yakamadığınız doğalgaz yüzünden titrersiniz,çalışırken çay getiren yoktur. Sonrasında grip olduğunuzda meyve getiren olmayacağı gibi.
Edit:Ailemi özledim
Yatay Geçiş Sonrası Edit: Aile evinde çalışılmıyor üzgünüm.
ilk entry tamamiyle katılıyorum, eve arkadaş hadi kısmen geliyor, ama gelip batak vb atamazsın, gece okey çeviremezsin, kız getirmek deyinmiyorum bile bakın dikkat edersiniz, sınav çalışmak zaten çok ayrı bir külfet

-mr baaaaalııııııık çay istion mu
+ders yapıyorum ya ben alırım
-yemek ye gel istersen
+yok ya sağ ol
-ara ver bi dinlen
+ .(((((((((

tek iyi yanı yemeğin çamaşırın hazır abi.
Keşke senin gibi olsaydım.