bugün

(bkz: reis yaradan sormayacak mı)
Atatürk düşmanı, dinle imanla alakası yok. Zaten iyice ayrışmış toplumu biraz daha ben nasıl ayrıştırabilirim diye uğraşıyor. Bu röportajları Allah rızası için, islam için yapıyor zannedenlerde bir kaç video izlesin adam baya bildiğin tayyip erdoğanı desteklemek için oy kazandırabilmek için yapıyor. Fakat ara sıra inanılmaz komik videolarda denk geliyor.

(bkz: ben psikopat değilim fakat)
gerçek adını merak ettiğim enerjiktir.
şakirt falan değil bildiğin provokatör, embesil bir trolldür.

sen hiç hayatında şakirt görmedin sanırım. savunduğumdan demiyorum da neye dayanarak bu tipe şakirt diyerek başlık açtın cidden merak ettim.
samimiyeti ile sevilen adam.
ben de seviyorum.
her gün en az birkaç röportajını izliyorum.
adam toplumun her kesiminden insanla diyalog kurabiliyor dikkat ettiniz mi?
toplumun her kesiminden insanla.
bu adam başka türlü değerlendirilmeli.
seviyoruz reyiz. yaradan senin bu sempatikliğinin hesabını sormaz mı reis?
görsel
her gün bir kaç videosunu izlediğim tv ekranına yakışan adam, rambo, bedük, reis. Popülaritesi illa ki artacaktır. jargonu akılda kalıcı, sarıgöllü psikopat emrah ile konuşmaları lezizdir.

(bkz: terso)
(bkz: gaps)
(bkz: reis)

https://www.youtube.com/watch?v=pM5MA6tgjX0
Türk insanının medya kalitesidir.
sempatik bir adam.
o "allah sormaz mı reis" diye sorması yok mu...
klasik muhafazakar kibri vardır. kibir şeytanın en sevdiği günahtır malum. bizim muhafazakarlar en iyi müslüman sanarak kendielrini kendileri gibi olmayanları küçümser tavırlarla konusurlar. siz bilmezsiniz, sizin yolunuz düşmez, allah sormaz mı falan. lakin bunlar hiç diyanet mercedes ini, .ocuk tecavüzcülerini ve rüşvetçileri ağızlarına getirmezler. çünkü bunlar süper müslüman.
Yazıldımı bilmiyorum ama (bkz: Bedük)
Sevmiyorum, o ne piçum adam, terörist falan diyenlerin bile bazen kıçı yırtıla yırtıla izlediği adamdır.
çekim yaptığı alanlarda arkasında en az 20 silahlı fedainin bulunduğu ve bu durumunda kendisine aşırı özgüven vermesi sonucunda sorularını çekinmeden sorması ve karşısındaki muhatabını yeri geldiğince rahatça rezil rüsva edebilmeyi başarabilen artistimsi bir internet tv muhabiridir.
Namıdeğer REYiS. Çoğu kişiye reyiss diyen adam
piçin teki kişidir. reis siksin seni dalyarak.
dini, dili, ırkı ne olursa olsun; pkklı piç kurularına atar yaparak benim gönlümü kazanmış biridir. Sakalunu yalarun.
Dini bilgisi yüzeysel sadece bilgisiz insanlarla konuşabilen bir şahsiyet.
yaradan sormucak mı reis?
Samimiyetiyle her çeşit insanın gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Ama kimdir necidir bilmiyorum.

Göbeğini şişlettiği bir video var instagramda ne kadar doğru onu da bilmiyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=IXR6stILe18
dinci şakirtin teki. kişilik olarak sempatik ama şeriatçının teki sonuç olarak. konuşma ve ikna yeteneği iyi, pkklılarla girdiği münakaşalarda iyi göt ediyor orası ayrı fakat atatürkçülerle girdiği münakaşalarda eğer karşıdaki konuşmayı bilmeyen kem küm eden biriyse adamın üstüne çok gidiyor. bazen o atatürkçünün yerinde ben olsam da ağzının payını versem diyorum, illa böyle düzgün atatürkçülerle de karşılaşıyordur ama yayınlıyomudur bilemem.
görsel
"allah sormicak mı reis başlığı niye hortlattın diye?"

Kırmızı şapkasının kerametini merak ettiğim muhabir.
konuşmasalar esasında iyi çocuklar.