bugün

aydın kişiliği ile tanınan sanatçı ve yazar ahmet şafak'ın annesi vefat etmiştir..

Annemize, ülkesine bu kadar bağlı ve insanlara her zaman hoşgörü ile bakmayı bilen bir evlat yetiştirdiği için ne kadar teşekkür etsek azdır..

Başta ahmet şafak hocamız olmak üzere yakınlarına ve ahmet şafak'ı sevenlere sabır ve baş sağlığı diliyorum..
Anamızın kabri nurlarla dolsun..
bengütür tv genel yayın yönetmeni murat ide'den;

emiNE ANNE;

Büyük Türk Milleti'ne;
Her tarafı ayrı oynayanların devranında,dosdoğru durabilen bir ağabey verdiğin için,
Herkesin kendi derdine düştüğü zamanlarda,dar günde yanıbaşımızda biten bir yoldaş verdiğin için,
Üç parça menfaate, cümle haysiyeti satanların yıldız olduğu günlerde, Bayrağına ANA, ANASINA Bayrak gözüyle bakabilen bir delikanlı verdiğin için,
Ellerinden öpüyoruz.
BÜYÜK VUSLATTA YOLUN AÇIK, MEKANIN CENNET OLSUN.
Ahmet ŞAFAK, Başın Sağolsun..

Murat iDE

http://www.youtube.com/wa...p;v=8IMpWK2Bhzg&gl=US
allah rahmet eylesin ne diyelim söyleyecek fazla söz yok. ilk kez konserine gittiğim sanatçılardan birisidir ahmet abi. onu, uzun boyluyla, kendinden emin tavırlarıyla görünce çok şaşırmıştım.

(bkz: yiğit doğuran ana)
allah rahmet eylesin,nur içinde yatsın inşallah ,geride kalanlara allah sabır versin...
mekanı cennet olsun.
Anacığımın gençliğini görmedim, gurbetçi bir ailenin meşakkitine katlanan nice analardan biriymiş.

Ama kazan dibi çocukların bir şansı da budur, ailenin öyküsüne şahit olursunuz ve kahramanlar kendilerini ne kadar gizlese de siz onları görür ve yazarsınız.

Anacağım bir kahramandı. ihlasına, imanına o kadar şahidim ki...

insanlığına, komşu hakkına, paylaşım duygusuna ve adaletine...

Babamdan çok ondan çekinirdim. Bir kimsenin bilmeden, çocukça hukukuna dokunsam bilirdim annem beni sigaya çekecek.

Yaşlılığı pamuk nine gibi oldu. Çocukla çocuklaştı, olgunla mütekamil bir gönül ustası...

Biz aile fertlerı onu çok sevdik. Mekanı nurla, ışıkla, rahmetle dolsun.

Hazreti Hatice, Ayşe, Fatıma analarımıza komşu olsun. Bir duanızı ondan esirgemez iseniz beni sevdiğiniz anlarım.

Fatiha şimdi ona, Emine Demirci'ye...

Anacağıma...

Ahmet şafak