bugün

ahlâksızlıktan kasıt dini ya da felsefi bir olgu değil; anayasaca, yasalarca suç olan hukuki bir fiilse o zaman kesinlikle katılmakta olduğum başlıktır. bir insana, kişiye karşı tecavüz ve cinsel saldırı eyleminde bulunanlar hukuğa karşıysa, halk o şerefsize hak ettiği cevabı verecektir. her mekanizmasıyla...
Moderatör ve yetkili sayısının artırılmasıyla çözülebilecek olaydır. Evet.
yesinler.
terbiyesizler. 18 altı okuyan var.
desteklediğim kampanya. kızına bira içiren gavat baba tarzı başlıkları açanların kesinlikle silik yemesi gerekmektedir.
Zall'a önermelerle birlikte sunulmuş bir yazı değerlendirilip sonuca varılmıştır. Yakın gelecekte herşeyin daha güzel olacağı tahmin edilmektedir. Fakat daha fazla açıklama yapmaya izin yoktur.
40 yılın başında bir işe yaramış kampanyadır efendim. Evet.
ahlaksiz basligi kufurlu baslik sanan dingillerin kampanyasi.
Kufur hayatin gercegi. Siktir git aile filtresi taktir internetine, pepe'nin vidyolariyla eylen. am yalanir, got sikilir, bizir dillenir. bunda ahlaksizlik yok, realizme tahammul edemeyen siz cilgin turkler.
Trol sayısında azalma sağlıyacağından desteklediğim kampanyadır.
(bkz: varım diyor)
(bkz: Ahlaksız başlık)

Bu nedir amk?

(bkz: Orospu başlık)
(bkz: Hain başlık)

Çok anlamsız değil mi?
Mantıklı bence olsun evet.
deprem olurken birisi ağlamış, bağırmış ama yinede bina yıkılmış. Yani demek istediğim şu: Senin ne kadar bağırman önemli değil önemli olan onların duyup anlaması bu yüzden boşuna çırpınmayın bu sözlük yıllardır var hala eski nesil troller istediğine ulaşabiliyorsa boşuna çabalamayın öncekiler gibi sizi de duymayacaklar.
yok be sözlüğün tadı kaçar ana bacı yapmadıkça kalsın bence.
Muhtar kimmiş gösterin şunlara.
Çatlak patlak yok efendim yandan çarklı vs. gibi hususlar ile göz ve akıl sağlığımıza musallat olmuş yazarlardır. Silinebilirler.
(bkz: allah katında sevabı büyüktür)
kesinlikle bir dur denmeli bu pislik heriflere .
Sözlüğün kalitesini artırmak adına uygulanması gereken öneridir.
Sözlük ergen kaynıyor. Leş leş yazılar.
Katıldığım kampanya.

Bu güne kadar bir kez olsun ya bir kez böyle ahlaksız başlıklar açmadım ve sol framede böyle terbiyesizlikler görmek istemiyorum ben.