bugün

oturup ulan neden bizim dinimizden böyle teröristler çıkıyor diye düşüneceğine sağa sola saldırmaya kalkan çomar beyanıdır.
Sen ne yüzle halen burda yazıyon saldırıyı övmüştün hani.
islam ve anadolu hiç bu kadar zarar görmedi.

islam'a sövün diyen olmadı.

islam'ı bu kadar kullanıp insanlara zarar verip hayat söndürenlere ve islam'ı temsil ettiğini iddia edenlere sövebilirsiniz.

hayatını kaybedenleri sadece insan olarak değerlendirip dine dinsizliğe bağlamadan evvel kaybolan can olarak değerlendirenlere daha öncelikli kulak verebilirsiniz.

kötü niyetlilerin islamı kullanmasına izin verenlerin müslümanlık hakkında savunmaya geçmeleri gereken ilk düşman, müslümanlık adı altında her şeyi yasaklayıp düşman ilan edenler, insanca yaşama hakkına saldıranlardır.

islam adını kullanıp müslümanım deyip müslümanı eğlendiği için öldürmesi islama karşı düşmanlıktır.

savunduklarınız sizin birincil düşmanınızdır.

müslümanların dinine sahip çıkması, her sakal bırakıp tekbir getirenin islam temsilcisi olmadığını bilip engellemeleri gerek.

bu tür saldırılarda tepki gösterenlere islam düşmanı muamelesi yapmak kolaycılıktır. dindarların islamı her türlü kullanan dincilere dur demesi gerek.

anadolu kan ağlıyor bu yüzden.
ulan itoğluitler biz her fırsatta söylüyoruz ışid müslüman falan değildir, bzden değildir beriyiz dememize rağmen ısrarla sürekli her saldırıda yine bize sövülüyor ulan orpspu çocuğu bütün müslümanlar ışidci gibi olsa sen nefes mi alabilirdin angut.
Bilimum ateist grubun her saldırıda dile getirdiği.
Bu olayı dine veya herhangi farklı bir olguyla bagdastiranlari anlamiyorum. Orda kaç tane can gitti belki de yaralıların çoğu da ölecek. Şu dini fikirlerinizi bir kenara bırakıp da artık insanların öldüğüne bu gidişle sıranın da bize gelebileceğine odaklansaniz. O bizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştıran hükümetimiz döneminde yaşamak bir lüks haline geldi. Artık dur desinler bazı şeylere. Ben ne zaman öleceğim diye yaşamak istemiyorum.
kafası yarım çalışan avellere laf anlatmaya çalışmak çölden susuz geçmeye benzer. ben bunu bildiğim halde belki beyninde biraz çalışma belirtisi olan birisi bir şey anlar diye yazımı yazacağım. hiçbir olay kendiliğinden ve birdenbire gerçekleşmez. siyasal islamın nasıl kullanıldığını, batı kuklalarının islamın yoğun olduğu ülkeleri nasıl sardığını ve hangi noktaya götürdüğü ortadadır. islam, tükiye'de aynı şekilde kullanılıyor. kendisi güya türk ama bok beyninin içerisi putlarla dolu olan arap kafalılar malum partiyi destekliyor ve kendisinden olmayan herkese iftira ediyor. olaylar neden sonuç ilişkilerine dayanır. türkiye bir anda bugünlere gelmemiştir. malum partiye ise türkiye şu anki hali ile teslim edilmemiştir. sıfır terör alınmıştır. sizin savunduğunuz zaten islam değil hükümettir. hükümet, islamı kullanıyor ve siz buna destek çıkıyorsanız, islama da sövülür çünkü ortada bir din kalmamıştır.
boşuna islam diye ağlamayın. benim ülkemi cehenneme çevirseniz, er ya da geç dininiz yok olur. siyasal islam belki her geçen gün türkiye'de güçleniyor ama atladığınız bir nokta var. islamın kendisi güç kaybediyor. bugün bakın nüfusun yüzde kaçı müslüman yüzde kaçı değil, boş konuşmayın. sizin şişirdiğiniz balonun patlamasına az kaldı. herkes aptal değil.
üzgün görünen derken... siz insan olanın böyle bir şeye üzülmeyeceğini mi düşünüyorsunuz? hadi itiraf edin içten içe oh olsun onlarda gitmeseymiş diyorsunuz değil mi? bu başlıkta gerçekten üzülen içi yanan ama maalesef ki tüm bunlara alışmış insanlara saldıranlar... evet sizlere sesleniyorum. siz dünyadaki en aşağılık yaratıklarsınız! ama tek bir şey daha, eğer sizlerin de başına böyle kalleşçe bir olay gelirse ben dini mezhebi bahane göstermeden sizin için de üzülürüm. canlarınızı önemsiyorum doğru ama düşüncelerinizi önemsemiyorum kusura bakmayın.
ılımlı müslümanın radikal müslümanı dışlamasını samimi bulmayan anti-teistin mantıklı hareketi.

Sen zaten radikale göre dindar sayılmıyorsun bile sevgili arkadaşım o yüzden dediklerinizi kaale almamamız lazım ve malesef kitabınız da sizi değil onları daha çok müslüman görüyor. islam bu değil zırvalarınızı kendinize saklayın artık kabak tadı verdi. "Yeryüzünde allah'ın hükmü geçene kadar savaş!" gibi bir ayeti olan dini ılımlı yapmaya çalışmak sizi sadece ikiyüzlü yapar.
Her olayi islama baglayan göt korkuluklarinin boklugudur. Sozlukte 7/24 islama sovecek bir olay ararlar. Götlük bedava ya.
terörist 'ben Müslümanım' dediği vakit onun müslüman olduğuna inanmak ya kötü niyettir ya da geri zekaliliktir.

islam a hiç kimse zarar veremez, islam a zarar vermek isteyenler ve islamın zarar gördüğünü düşünen beyinsizler asıl zararı görecek olanlardır.