bugün

ah sevdiğim ben sensiz neler yaşıyorum . sensiz , senin adımlarını sürüdüğün sokaklarda yürüyorum , gözlerim doluyor , yutkunuyorum ağlamıyorum . bu şehir dar geliyor bana sensiz . sensiz avutuyorum kendimi güya bir başkasının ses tonunda . ama sen biliyor musun ki sadece telefonun ucunda sevgilim olan onun sesini duymaya bile katlanamıyorum . madem seviyorum hala seni neden bir başkasını sevmeye çalışıyorum diye soracaksın bana . sen değmezsin ya , öyle diyor herkes ya , unutmam gerekiyor seni artık ya , bunca acının içinde seni sevdiğim için suçlu oluyorum ya ondan sevdiğim . bir de hasta oldum ben yokluğunda sevdiğim , ilaçlarla yaşıyorum , her saat her dakika bir kapsül işliyor sen kokan kanıma . o korktuğum , bende sende acılar açan o hastalığa yakalandım yokluğunda sevgilim , kanser oldum . sensizliğin kanseriyle girdi bu hastalık vücuduma ilk kalbime işledi , yayıldı sonra yavaş yavaş yokluğunla beslendi . şimdi sen beni nasıl bırakıp başka bir koyunda nefes alıp veriyorsan , bende yokluğunun yarasını kapatmaya çalışan ilaçları terkediyorum sevdiğim , bende ölümün koynunda nefes alıp vereceğim bundan sonra , taki son nefesime kadar . unutma beni olur mu sevdiğim , yokluğunda öldürdüğün bu kızı unutma olur mu , ben seni çok sevdim . kendine iyi bak olur mu sevdiğim , bensiz olsanda , seni asla terketmeyeceğime söz verip ölüp gitsemde , kendine iyi bak ...