bugün

hayırsever yazarların yapacağı eylem. yazdım gönderdim.
(bkz: her mesaj 5 tl değerindedir)
(bkz: bu paralar kime gidiyor)
sayın yazarlar bu para diyanet işleri başkanlığının aracılığı ile açlık sınırında olan Somali halkına gidecektir.
Ramazanda padişah sofralarına oturunca fakirin halinden anlamış olan ultra anlayışlı mümin kardeşlerimizden susuzluktan kırılan afrika halkı için yardım bekliyoruz.Tüm operatörlerden "afrika" yazıp 5601'e sms atarak 5 tl bağışta bulunabilirsiniz.Diyanet işleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı`nın ortaklaşa başlattığı bir kampanyadır.

http://www.diyanetvakfi.o...-fitre-bir-iftar-afrikaya
insanlıktan bihaber naylon kafalıların varlığını da hatırlatmış olan kampanyadır efenim.

(bkz: orospu çocuğu olduğunu belli etme yolları)
gün içinde yapabileceğimiz en güzel işlerdendir. somalide o kadar küçük çocuk ölürken, vicdanlarımız en azından bir sms göndererek rahatlayabilir diye düşünüyorum.
diyanet işleri başkanlığının somaliye yardım kampanyası. göndermeniz halinde 5 tl lik bir bağışta bulunuyorsunuz. kimse 5 tl den batmaz, 5 tl den de kimse zengin olmaz. gönderin bi sms.
greenpeace'e düşünmeden para yardımı yapan kişiler afrika için sadece bir sms gönderse şuan afrika bu durumda olmazdı.
afrikadaki çocukların 5 liralık ihtiyacını gidermek gibidir. aslında biraz şanslı doğmaktan başka bir farkımız da yok o küçük bebeklerden.