bugün

'afedersiniz eşkiya dünyaya hükümdar olur kılıçdaroğlu olamaz' cevabı vermediğim söylem.
o önce kendi oyunu takip etsin, ters giden merdivene binmemeyi ogrensin bu durumu sonra konusuruz.
nah! tayyip başbaganımı çok seviyom!
Kılıçdaroglu sikine bile hükmedemez diye karşı çıkılabilecek durumdur. (bkz: deniz baykal)
hadi hayırlısı. bu arada affetmiyorum. evet.
uzaylıları da zikecek şeklinde tamamlanmasını beklediğim iddia...
ins cnm ya .ss.
rise of nations oyunundan bahsedilmektedir.
(bkz: kneel before zod)
henüz chp'ye hükmedememektedir.
dunyası turkiye'den ibaret tam bir kemalist zekasından türeyecek bir beyandır. evet.
dur bi dakika;

ha tamam halettim, anlat şimdi zikim seni dinliyor.
afedersiniz ama götümle güldüm.
Kılıçdaroğlu olmazda başka bir chp lideri olur bu bir fetullah gülen hayalidir. Ha hükmeder ama yahudi maşası olarak.

Not: Saçmaladığımı yada delirdiğimi düşünenler, zaman hızlı geçiyor göreceksiniz.
Taşak geçmek gibi olmasın kılıçdaroğlu bırakın dünyaya hükmetmetyi evdeki karısına hükmedemez ulan kılıçdaroğluna deseler bunu kendi götüyle güler

Not :akpli değilim .
amerika dönüşü olacak olandır. evet.
Kılıçdaroğlu yazar olabilse bu başlığa eksi verirdi. Tanım PC oyununda bile olamayacak durumdur.
dünyayı kurtaran adamı oğlu gandi kemal.
care drogba!
kemikleştirmek ilahlaştırmaktır ki kimse böyle bir güveni teslim etmeyi hak etmez chpli olan ben söylüyorum akplilerden farkınız yok demektir hiç bir siyasetçiyi sonsuz güvenle şımartmamanız dilenir.
hep kaybeden vasat biri olarak kemal kılıçdaroğlu için çok civcivli kalan bir söylemdir.
Daha kendi seçmeninin gözünde (bkz: Deniz Baykal) olamamış, olması da mümkün değil, bir lider için fazlasıyla iddialı ve boş sözler.
kiyamet kopsa ve sadece kılıçdaroğlu ve x kişi kalsa yine hükmedemez yine hükmedemez.
seçmenine hükmedemeyen başkanın dünyaya hükmetmesi hayali.
Dünyayla sınırlamamaz büyük baskan. samanyoluna hüküm edecek yakında!!!