(#46001530)
(#46001486)

bu küfürler nedir ayyaş herif seni bende mi sana küfür edeyim?
----

bir amın oğlu herkesin nickaltına gidip yazabilirken... isim vermemişim!!!!
---
kimi amın oğulları niye çıkmıyor lan sol framede! amına goduklarım!
----
ona da isim vermemişim... sözlükten birinden bahsetmişim.

küfür diyerekten de kimsenin üstüne gitmemişim!
ben bir karakterden bir yazardan bahsetimişimişim... sen üstüne aldıysan benim sorunum değil!

buyur küfürle gel madem?!
sesli düşünüyor da insan:

hayırdır gerizekalı?
küfür etmemiş miyim?

tabii sen istiyorsan küfür et tabiii... 10 katı geleceğini bilerekten!

amın oğlu lafını da 2000 yazar varken üstüne de alabilir bir insan...
sen bi küfür et bakayım... o denli asıp kesen yavşak... bak bakayım nerene sokuyorum!
tanım ve girdi:
demin hesabıma şifreyle falan girebilmeme sebep olmuş olay.

bir daldaki elmaya ulaşamadı diye gençliğinde baltayla ağacı kesmiş bir babanın oğlu olarak...
savunma avukatım çok kilise vs de...
temmuz sonrası buradan ta ankaraya gidip bu ağacın kökünü de ben kestireceğim....
burada beni tanıyan herkese de söz olsun.

şeriatsa... kestiği parmak acımazmış.

ama sözlüğe söz olsun!
nick altımı zikmeyin aq.

ne yazıyorsanız buraya yazın bu akşam.

şartlar da ne demokratik değil mi aq?
lucaz denen herkese mal olmuş! bir karaktere girdi girince görünmüyor?!

normal sözlük+uludağ sözlük dünyasının kabul gördüğü bir karakter!

ama bu herif o ünvanı, bilinmeyi bir bok sayınıyo lan?

ben yediremezdim kendime!
bekle...

ibrati alem olsun diye tarihe not düşüyorum burada!

onu da yapacağım! söz!

ha bu arada bunu da herkesin içeri atıldığı bir dönemde, düzenin adamı demeyeyim, ki adam değilsin, düzenin piyonu birisine yazıyorum!

2. bronson olurum bu ülkeye! ki öyle bir durumda seni içeri ben değil rte tıkar önce!

(hakim savcı akrabam yok benim! ailemde hukuçu çok... hukuk nedir nasıl işler bilirim dedim sadece)
kendi kendime mi yazdım bu girdileri?

ne oldu o kendinle gurur duyguğun "erkek"e?
pardon "erkesimsiye"?
nick altın açık değilken...
nick altıma yazma aq!

öyle foto vs çekip de gammazlarım olayına da girme. sikimde değilsin! çünkü sike çalınacak bir adam değilsin!
siktir git kendi kumunda oyna!

(gene çaylak yerim amenna!...) (itle köpekle muhattap olunca eli mahkum oluyor işte)
Nick altıma sıçma!

Başlığa "hayvan giremez" yazıp asıcam kocaman.
biri dinsiz imansız top sakallı alkolik zevat diğeri vatan millet sevdalısı ümmetçi islami düşünceye sahip sünni zevattır. bunu engelledim nefret ediyorum kendisinden küfürbazın biri çaylakta olmuyor ama bigün küfür nasıl edilir konusunda eğitim verip iz bırakıcam ama ne zaman olacak bilmiyorum çok kaşındı kaşırız.
Aq kullanırım kahve ağzı...virgül gibi.

Tek bir insana sövmedım ben burada!
Aha herkes okusun 15.000 entrinin hepsini.

Kaşımak mı?
Nerede nasıl istersen?!
(bkz: hakan pastanesi) varmış istanbulda.

En son 007 bekleyip bekleyip gitmişti sanırım.
Akrabam var da... Hukuktan anlarım dedim sadece.
Bir de yaşım olmus 50, bu saatten sonra ite köpeğe geveletmem kemiğimi.

Ha o mahkeme aklımda bir yerde... Merak etme!
Provakatörce ne kadar özellikle ataturk veya nefret suçu içeren girdileri topladığım bir zaman sonrası kısmetse!

Provakatör olduğun zaten açık bayramlarda seyranlarda. Ben değil sen düşün.

Ha sen aç bi dava yorma beni... Halep de arşın da orada... Düzen de arkanda!

Abd tastikli bir deli raporu nelere kadirmiş walla ben de merak ediyorum şahsen.

(bkz: 007)gitmemişin diyolla... Delikli demir falan da vardı.
Tartışmaya taraf değilim lakin hakan pastamesi önüne gittiğim o gün görsel de eklemiştim sözlüğe. O gün görenler bilir, Galeride de duruyordur heralde, size iyi kavgalar.

(bkz: https://m.uludagsozluk.com/e/45947448/)
o görsel benim orada olduğum gün atılmadı 1 hafta sorna atılmıştı hatırlatralım. 007 en ufak polemik yapğmak istemiyorum kendisini sevmem nefret ederim adına açılan başlıklara bile yazmamaya gayret ediyoruım oda yazmasın yazarsa karşılıklı eski yazmalar başlar artık çaylak olana kadar devam eder. o attığı giri açmıyor başka at istersen silmişin anlaşılan.
senin foton nerde he googleden foto indirp atmak basit iş genemi algıya başladın hayırdır. geçen barış ve diğer yazar üstünden geçti bi satır gelip yazmadım bundan sonra adına açılan başlıklarda bende yazıcam. al sana görsel seç beğen at.

https://www.google.com/se...366&bih=658&dpr=1
Sarı öküzüm aq ben...
007 gibi
Gibson gibi
Mutedilyobaz gibi

Hee aq bizi de aşın ortalık size kalsın! Bastırin susturun herkesi! Geceleri hatun nickleri altında ego kasın falan.
görsel

adil bir düello olsun.
4 con vik seyrettim ben.
2si sinemada.
Gözumden kacmis şu:
Gogıldan foto atmak

Barıs ve diğer yazar kimin üstünden geçmiş merak ettim?

Seviyeyi üstünden geçmişe falan çekersen ben de pozisyon çok bilesin... Fantazi dünyamı döktürme buraya!
Bu vs'de elbete advntst diyorum. AKtroll Frank'ı birkaç zibidi dışında kim takar?
bakmayın siz buna...
megolamanlığı tutunca tektir kendidir!
kendine laf edilince "müslümanlara laf ediyor olursun" onun ardına saklanır!

bildiğin provakatördür!
eski dev-gençliyim bilirim provakatör ne demek!

cumhuriyet yeni kurulduğundaki din elden gidiyo deyip halkı genç bir öğretmenin üstüne salıp kendi kenardan izleyenin post-modern günümüz versiyonudur!

kendi ezikliğini başka bir güçle kapatır mesela! öyle yansıtır! ziki küçük adamın hep büyük araba alması vs gibi. psikoloji biliminde vardır yeri.
kendine dair insan evladı gibi hiç bir şey yoktur! bak kafakoparanus dede bile bunu müslüman saymaz "adamın gol diyor" misali. ama dede de muhafazakardır akp lidir ama insandır. çay fındık yazar, erkekliğini yazar, arada söver direk... bunda yoktur! fark da budur!

dede gibi çok akrabam vardır belki de... böyle bir tipi reel hayata yanına bile sokmazsın.

ha ben niye korkmuyorum aq?! provakatör diyorum bu adam! resmi bayramlar hala anayasal bayram bu ülkede, atatürk vs siktir et... bayramlarda yazdıklarını toplasam 8-10 sene yer... nefret suçundan yer! hedef göstermekten yer!
suç aq hepsi bunların! düzen arkasında sansa da suç! kanun aq bu ki kimileri anayasal suc! zamanında ünlü bir 163. madde vardı örgüt üyesi birinin yiyeceği derece suçlar bunlar!

Bu yüzden sikime çalmıyorum işte seni!
Bir üniversite ögrencisine 20 bin lira verip, yada 20 yazara 1000er lira verip entri eşeletmeye bakıyor her şey!

Karpuzcuydu sahlepdi vs fazla zıplama bence.
Ben olurda seninle bu versusta denize düşersem bacağından tutarsam sen boğulursun!

Yaşar usta gibi diyorum: karışma değer verdiğim insanlara!
Ne yazıyorsan propaganda falan amenna da, sonrasında çektir git!

(Antebious başlığına yazdığım kısımdan alıntı.,. Anlam kaymasın)
2 si de çok seksi.
iki dindoş vs si.
Hee abd de saçım daha da uzundu, hanımın penbe çantasını taşıyordum. Yer verirken hatun sanan garson oldu.

Benim senin gibi ruhum ibne değil lan en azından! Ruhum orospu değil! Satılık değil!

Boş yere baslik açip yorulma.

O "kimseye ezdirmedim ulan kendimi" nin göstergesidir o sac!
ilki ferahlık yaratır. ikincisi yorar. Alakaları yok.
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar) engellediğim zevatlardan biri çemkiriyor galiba hoşt ulan.