bugün

Bir yöntemini bulun şunan ya dedirten kokulardır.
Adet kanının oluk oluk aktığını sanan insanin sanrısı. O koku sizin götünüzden geliyodur.
Kan kokusundan telef olunacağına uzaklaşılabilir. Ulan nerede bu kan kokan kızlar bir tane bile denk gelmedi bana mis gibi kokuyorlar genelde o günlerde sık sık duş alırlar zaten.
Eger ki kaninin kokusu size gelecek kadar kanamasi varsa o kadini en yakin hastaneye goturun.
Ne iğrençsiniz ya.
Sağ elin bile terk eder seni bu pislikle.
Yaşamadiğim hadisedir. Pazar banyosu kokusunu alabilmek için pazartesi sabahlari otobüse binecek kadar severim hatun kokusunu. Mis gibi şampuan ohyşş
Beni tahrik eden kız tipidir. Bilmiyorum aga üzerime gelmeyin elimde degil.
yıllardır var olan erkek geyiğidir.

halbuki günümüz pedleri artık kokuyu hapsetme özelliğine sahip. sonra kızlar o günlerde en az 4 şişe deodorant taşır yanında. tuvalete gitti mi sıkıyor bir güzel. yani öyle buram buram kan kokusu alamazsın.

hadi şimdi 31'e devam.
Adaletli kızın yanında diye okudum.
Hukuk kafa yapıyor sanırsam...
Ekşi ekşi kokar, evet.
yine erkeklerin suçudur, gelin anlatalım.

pedler ne kadar gelişmiş olsa da kokuyu yüzde yüz hapsetmiyor, kan hava ile temas edince koku yapan bir şey. yani tampon ve menstural kap kullananlarda koku meydana gelmiyor.

ancak ülkemizdeki genç kızlarımız erkeklerin bekaret takıntısı; televizyon ve radyolarda tampon reklamının yapılmasının dahi yasak olması; marketten tampon alırken bile karşılaşılan garip bakışlar nedeniyle tampon kullanmıyor, kullanamıyor.
abartmayın arkadaşlar yazmayım yazmayım dedim ama bi kadın günde yeteri kadar değiştirip ve düzgünce duş alırsa bu tarz kokular normal değildir. sevgilinize madem bu kadar önem veriyosunuz tutun bi doktora götürün. Ayrıca yiyecek bokunuz mu kalmadı milletin akan kanlarıyla uğraşıyorsunuz? Bazı özgüvensiz kadınların regl olunca yürüyemediğini biliyoruz nedir bu saçma sapan entryler başlıklar falan hadi defolun beyler siz regl olsanız ağlaya ağlaya kanser gibi davranırsınız bu yüzden size kalmamış.
eksileyin anam eksileyin.
sözlükte bayanların olduğu hassasiyetine girmekten mahrum ve kadınların fıtrati olan durumlarını hoş karşılayamayacak kadar piç, kaltak kahpelerinin söylediği sözdür.