bugün

seven kişi için dünyalar güzeli olan sevgilidir. adı üstünde, "sevgi"li...
adet görmek,yani regl olmak doğanın bir kanunudur... senin ağzın miski amber mi kokuyordur? sen sı.mıyor musundur? s.çtığın gül mü kokuyordur gibi sorular akla gelir... farz-ı misal.. çıkar şimdi çorabını kokla, elini koltuk altına sok çıkar kokla... parmaklarını yağlı saç diplerine sür kokla... git aynada dişlerine bak... hoh de nefesini kokla... sen mis gibi kokuyorsundur bir de aşşkummm de,, bööğ diyesimiz gelmez... çünkü seni herşeyin ile seviyorumdur... zaten sen öyle sevgili seçiyorsan, ve bu kadar da dert yanıyorsan, tamamı ile zihnin karışmış, kişilik çatışmasına girmiş, kendi karmanda boğulmuşsun demektir... bir de benim değerli vaktimi alıp, başlığın altında sana laf anlatmaya çalıştım... neyse... sen de eksile de kurtul... sayın misk-i amber...

edit: ağzı naneli sakız kokuyordur.. tuvalete de pedini değiştirmek için gitmiştir...
edit 2 : eksiledi beni arkadaşlar. demek ki kokmuyormuş kendileri hiç. bebek pudrası kokuyormuş, ve cennete başımıza hal olacağı üzere s.çmıyormuş, terleyerek atıyormuş vücutsal atıklarını. o da misler gibi kokuyormuş.
edit 3 : kendisi asla bir bayan ile sevgili olmasın o halde denendir. zira her ay sevgilisi adet olduğunda gelip buraya, onu milletin önünde rezil edercesine yazılar yazacaktır... uzak durulasıdır... kadınını rezil edendir..

edit 4: yazarın sevgilisi yokmuş. var mı böyle birşey ya... hem sevgilisi yok, hem de burada atıp tutuyor...ey büyük allahım..
böyle kişiliklerden hoşlanmıyorsan sevgili olma. oluyorsan şikayet etme. şikayet ediyorsan ayrıl. olay bu. erkeklerin çok temiz, pak olduğu (!) için tiksinmeniz doğal. tuvaletten çıkınca el yıkamayan, sümüğüyle oynayarak yatan, 2 gün aynı çorabı giyip adeta postal haline getiren, kafasına bir ton jöle sürüp öyle uyuyan ve sabah kafasına kar yağmış gibi olan erkekleri tanıyorum..
sevgilidir o sevgili, değil yeni sıçıp gelmiş olsun, esaretin bedeli filmindeki gibi kanalizasyondan yüzerek gelse, sarılıp öpmek gerekir, o sevgilidir çünkü.