1. 1.
  rh pozitif ve negatif, a, b, ab ve 0 olan 8 cesit kan grubu cesitliliginin bir anne baba ciftinden tureyemeyecek olmasi durumudur. "ne o yoksa adem ile havvanin cocuklari evrimlesti mi?" gibi sorulari gundeme getirebilecek icerige sahip konudur.
  5 -4 ... mental half life
 2. 2.
  8 farklı kan grubunun iki kişiden türeyemeyeceği bilimsel gerçeği nedeniyle merak uyandıran kan gruplarıdır. ancak,
  "o zamanlar mendel yasası yoktu." gibi saçma sapan sözlerle 8 farklı kan grubunun oluşmasının imkansız olmadığı iddia edilebilir.**

  edit: maymundan insan, tek hücreli canlıdan dinazor oluştuğuna inanmaktan daha kolay bir şekilde evrim ile açıklanabilir.
  3 -1 ... goodnessofemptiness
 3. 3.
  muhtemelen biri heterozigot a0 rh+, diğeri heterozigot b0 rh+'tı. mn kan grubuna bakacak olursak da, ikisinin de mn kan grubu olması insan neslindeki kan gruplarının tamamının ortaya çıkması için gayet yeterlidir.*
  5 ... defuser
 4. 4.
  rh+ leri aciklayanin rh- leri aciklayamayacagi, rh-leri aciiklayanin rh+leri aciklayamayacagi konudur.
  3 -1 ... mental half life
 5. 5.
  evrim her alanda devam eder. Yararlı evrim vardır bir de zararsız evrim vardır. Yararlı evrim, doğal seleksyonla geçekleşip canlıyı geliştirir. Zararsız evrim, gerçekleşmesine karşın bünyeyi hayatta tutmak için hayati bir fonksyon teşkil etmez. Kan gruplarının hala ne işe yaradığını bilmiyor olmamız muhtemel olarak onların bir zararsız evrim ürünü olduğunun göstergesidir. Yani insan vüctusal bir şekilde değişmemeiştir ancak evrim geçirmiştir.
  -2 ... bard of hell
 6. 6.
  ilk kan grubunun 0 olduğu,tarımsallaşmayla beraber a * ve göçlerle beraber b nin ortaya çıktığı savı doğru kabul edilirse 0 olmalıdır.
  1 ... kurb aga
 7. 7.
  rh+ ları açıklayanın rh -leri açıklayamayacağını iddia eden kişilerin biyoloji bilimi namına, lise düzeyinde dahi bir bok bilmediğini ortaya çıkaran konudur.
  4 ... defuser
 8. 8.
  (bkz: A0Rr B0Rr)
  ... niddhog
 9. 9.
  evrimi hatırlatan tespittir.
  ... characterized by intelligence
 10. 10.
  a+ olan kan gruplaridir. biri teyzemin bir arkadasi, digeri de liseden bir arkadasti, oradan biliyorum.
  ... revolter00