bugün

http://www.sozcu.com.tr/2...iting-hesabi-1926370/amp/

Melih başkanin hesabi.

Bu hesaba göre Tv lerde gördüğümüz görüntüler acaba akp mitingine mi aitti?
doğru tesbit.
miting alanı 2 milyon kişilikmiş.
bu rte' nin verdiği rakam.

akp maltepede miting yaparsa katılım 2,5 milyon.

adalet isteyenler yaparsa 82.500.

görsel
görsel

çok şereflisiniz.
akp mitinginde 2.5 milyon insan var denilmişti. şimdi yine alan hıncahınç dolduğu halde biri diyor 82 bin biri diyor 175 bin...

(bkz: küsuratlı vereyim de anlamasınlar)
2 buçuk milyon.

ulan ben bile ordaydım bi kere. ben chp'li değilim. ben orda olduğuma göre 2 buçuk milyonu da geçmiştir. neyse.
i.Melih Başgan'ın trolluk mesajları devam ediyi mevzusudur..

Nedir bu yarış, bırakın kaç kişi toplanmışsa toplanmış.
iki şeyi aziz milletimize öğretemediğimizden yazılan haber.
ilki ingilizcedir, ikincisi de görüldüğü üzere matematik.
4.55000=111000 diyeni de gördük ya!
melih başgan diyorsa vardır bir bildiği denilesi söylemdir.

(bkz: ya sayı saymayı bilmiyor ya dayak yememiş)

dün itibari ile bu yandaş yalakalardan hiç bir tanesinin ciddiye alınmayacağını gördük net olarak. zaten biliyorduk ama susam tanesi kadar ihtimal vardı artık o ihtimalde kalmadı. dünden beri kudurmuş çomar gibi hakaretler küfürler yalanlar iftiralar gırla gitti. eskiden havlayan köpek ısırmaz derlerdi bu söze tutunduk gene bir pazartesi sabahına inşallah ısırmazlar. bundan sonra bunlar kırılır incinir diye düşünmeyeceğim şahsım adına zira ahlakı olmayan tipler incinmez kırılmaz..
hala bu parselciyi dikkate alan var mı?
(bkz: istanbul valiliği adalet mitingi açıklaması)
görsel
Bu kadar kisi doner ayrana, beles otobuslerle getirilmedi. TAyyip efendi cildirmistir.
10 kişi olsa ne 10 milyon olsa ne önemli olan fikir ve düşünce.
yalancının?
Ulan maden çoktunuz ne diye akp miting resimleri paylaşıyorsunuz.

Kimi kekliyorsunuz? Bir avuç çapulcudan başka birşey değilsiniz kabul etmek zor mu ?
görsel
parti ve siyasi bakış açısı gözetmeksizin halka hizmet etmesi gereken resmi görevli belediye başkanlarının bu sayı hesabını yapması, hatta valilik olarak devletin bu işin içine kadar girmesi, bir yerlerde korkuların filizlenmesinin göstergesidir.
evet kardeşim 82.000 kişi bile yoktuk, toplasak 3-5 kişiydik, siz öyle adetlendirin, korkunuzun altında ezildiğinizin sesleri bunlar.
bu hesapları görmek daha mutlu ediyor insanları.
neden mi ?
evet , mesaj yerine ulaşmış, bunlarda iletildi mesajlar ...