bugün

tutarlılığını deneme amaçlı yorumlanması farz olan durumdur. başka açıdan bakacak olursak, primdir.
iki çuvalda kömür yollatıp karda kışta bize yardımcı oluyorum ayağına rüşveti basan başlık sahibidir.*
actigi basliga girilen entry'e katılmasa da "ben baslık actım sen de deger verdin entry girdin, gercekten sagol" demektir.
+aaaa bak biri daha birşey yazmış hasan.
+yaşasın
-ne yazmış?
+aman ne önemi var hasan yazmış ya
+al sana da bi artı veriyorum.
+çok mutuyum hasan çok...
(bkz: iade i ziyaret)
başlığına dükkan, entry girenlere de müşteri muamelesi yapan yazardır.
yazar açtığı başlık yüzünden diğer yazarlardan ayar yese bile "her şeye rağmen o başlık benden bi parça, onu sol frame de üste taşıyan herkes iyi oya layıktır" düşüncesini taşıyor olabilir.

bir örnekle daha rahat anlaşılabilir sanırım.

örneğin x yazar aşağıdaki başlığı açmıştır:

of çok sikiliyorum.
tanımı da şudur: inanılmaz bir can sıkıntısıyla birlikte içten gelen feryat.

(başlıkta türkçe karakter kullanılmaması yüzünden bazı kelimeler (!) diğer yazarlar tarafından bilerek yanlış anlaşılmıştır.)

ve sırasıyla şu entryler girilmiştir.

2. canım ne var bunda bu kadar sikilecek dedirten geniş olmayı gerektiren durum. rahat ol!

3. biz de isteruk! hep of'a mı? (bkz: aşşağı dere mahallesi abazanları)

4. bir hayat kadının çığlığı.

5. (bkz: msn den devam edelim)

6. aynı! kaynım da var. çekme yapıyor. eveeeeett.

tüm bunlara rağmen tek tek bütün entry'leri artı oylamış, ellerinden öpülecek, baş tacı edilecek şahsiyettir.
yazar kişisi baslık actıktan sonra beklemeye baslar acaba benden sonra yazan olacak mı? diye bekler bekler ve yavas yavas entry yazılmaya baslar. yazar kişisi actıgı baslıgın tutmus olmasına sevinir ayar yememişse bütün entryleri artılamaya baslar. cok begenmesede sadece acmıs oldugu baslıgın tutmasını kutlamaktadır.

ben cok yapıyorum bunu. *
özgüven problemi vardır.

x eşit değildir y olmak üzere;
x'in x olduğu savunulan bir entrynin altına x'in aslında y olduğunu söyleyen bir entry girilmişse ve söz konusu şahıs da onu artı oyluyorsa vardır bi problemi moruk.

bu entrime artı oy bekliyorum yoksa başlıkta bahsi geçen arkadaşların samimiyetinden şüpheleneceğim. ahah.
* (bkz: ver lan artımı)
(bkz: dürüst yazar) *
entry girilecek kadar güzel başlık açtığı için gurur duyan ve aynı zamanda kadirşinas, kaliteli, çok çok iyi bir yazardır. * *
bunu deklare ettikten sonra her entry'e oy vermek zorunda kalan yazardır. su anda diz cökmüş ve aglama pozisyonu almıs yazardır. yeterdir. yazmayın lan daha. *
bonkör insandır. o yazar ki, elini, artı oy butonuna götürmekten imtina etmez. o yazar kiii, başlığı, entrylerle doldurulası, erdemli, biricik, klavyesi güçlü, gönlü zengin ve saygı duyulasıdır. *
(bkz: baslıgını satan bilge yazar) * *