bugün

sözlüğün sevilen, kültür mantarı yazarının ayrılışıdır. yeni nesil ergenlerden dolayı sözlüğün tadı kalmamıştır ve günden güne daha vahim bir hal almaktadır. bilerek veyahut bilmeyerek kalbini kırdığım yazarlardan özür dilerim.
ayrıca.
(bkz: siktir git)
edit: arkamdan küfür etmeyin lan develer.
edit: sağlam arkadaşlar edindim, reel hayatta görüştüğüm. onlar anlar zaten halimi.
edit: film çekeceğim lan. inzivaya çekiliyorum sadece.
Gitme... Niyeyse aklıma bu şarkı geldi bilmem dinler misin? (ben de oradan buradan duymuştum) http://www.dailymotion.co...epresan-gulumsemesi_music
daha burada mısın lan sen. siktir git bu sözlükten vedası.
kimsenin umurunda değildir.
Ben ve varoluscu yönetmen arasındaki muhtemel diyalog.
Ben:Niye gidiyorsun arkadaş?
V.y.: film çekmeye.
Ben:gelecek misin?
V.y.:sadece ara veriyorum.
1-2 hafta sonra....
Ben:film çektin mi ya da filmde oynadın mı?
V.y.:daha nasip olmadı, başkasını bulmuşlar, görüşüyoruz hala şirketlerle...
:)
sinema aşığı bir yazarın, bozulan sözlük düzeninden mütevellit ayrılmasıdır.
birkaç yılda çok insan tanıdım sözlükte. birçok ilişkim oldu. şansıma tanıdığım insanların çoğu karakter sahibi insanlar. dışarıda da görüştüğüm arkadaşları sözlük ortamında tanıdım. ama hiç mi dengesiz insan yok mu derseniz, var maalesef. evli olduğu halde veyahut ilişkisi varken aldatan omurgasız tipler de mevcut. hiçbir zaman bilerek kimseyi kırmadım. bilmeden kırdıysam affola. kadın yazarlara gelirsek... birçoğu ego tatmininden öte gidemeyen, hayatta hiçbir başarısı olmayan sığ tipler. ama her zaman olduğu gibi şanslı bir insanım. tanıdığım ve görüştüğüm kadın yazarlar kültürlü, kendini bilen insanlar. birçoğuyla eyleme de gittik. yürüyüşlerde beraberdik. benmerkezci hayat tarzını kenara iterek, insanlık adına bir şeyler yapmaya çalışan kişiler tanıdım.
sözlüğün zararları yok mu. var tabi. henüz reşit bile olmayan yazarlar var. yönlendirilmeye müsait tipler. lakin sözlük amacından sapalı uzun bir zaman oldu. kazık kadar olup zirvede veyahut özel mesaj yoluyla tanıştığı kızlarımıza sarkan itler de mevcut. tatsız olaylar yaşandı. sözlüğün ağabeyleri, ablaları anlatsın küçük yazarlara.
ideoloji karmaşası yaşayan, sorgulamayan kitleye yön vermek kolaydır. istediğiniz yere çekersiniz.
velhasıl beni tanıyanlarda var telefon numaram. çoğuyla beraberiz zaten.
kendinize dikkat edin sevgili yazarlar. liseli kardeşlerim derslerine iyi çalışsın. üniversiteliler ise derslerini ihmal etmesinler. mezun olunca bir süre iş arayacaksınız zaten. bu arada kafa dinlemeyi de ihmal etmeyin. iş hayatı çok boktan.
saygılarımla.