bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bayandır.

acil durumlar, hiçbirimizin istemediği, sıradışı şeylerin yaşanmasıyla vuku bulan yine sıradışı şeylere gebe olan birtakım hadiselerdir. allah korusun, türlü türlü afat, sel, zelzele bunlara örnek olabileceği gib, temsil misal kuzenin aşırı derecede ateşlenmesi bilene bunlara örnek olarak gösterilebilir.

acil durumların, acil icraatlarla çözülmesi gerektiği hususu kamuoyunun yüksek malumu dahilinde olduğundan bu konuya değinmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

"oyyşş" kibim ifadeler ise daha çok sanal alemin etkisiyle dilimize girmiş ve daha ziyade "azmak" durumunu, hissiyatını tariflendiren bir ifade. yani bir kızceyiz sizin affedersiniz pantolonunuzdan kabaran yarrrraaanıza bakıp oyyş diyorsa onu itinayla duvardan duvara vurabilirsiniz. ziro kızceyiz azmıştır. yine aynı şekilde durakta dolmuş beklerken hilmi tipli bir amca sizin göte bakıp oyşşş diyorsa hemen topuklayın ordan. ziro hilmi azmıştır. o halde oyşştan oyşşa da fark var yanee; ben bunu üroloji uzmanı hekimle bilene tartışmam. elde var 1.

bayan dediğimiz ise, güzel memintoları olan, biz erkekler için elzem, bir çift güzel memintoya sahip, hayatı yaşanılır kılan, yuvarlak yuvarlak memintoları olan bir takım yaratılmışlardır. canım yhaa çok tatlısınız sizi sikerim. anti parantez.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, gecenin köründe, acil bir durumun yaşanması sonucu hanım kızceyizin sizi acilen uyandırması hayatın olağan akışına aykırı gelmiyor bana. bazen sükun içinde bir gece geçer, bazen de -evlerden ırak- acil durumların yaşandığı geceler. normal yani, olur.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayandır! acil durum falan eyvallah da hanım kız oyyşş nee! gızım sen yanıyon mu? babayiğit beyler seni duvardan duvara vursun mu istiyon? bak ege şivesine vurdurdun gari beni bunun dönüşü yok. hanım kız seni sikerim artık yeter bu yaptığın taşkınlıklar. iki rekat kendine gel, uslu dur, rahat bırak çocukceyizi. illa yanıyosan bize alo de ben ve bi kamyon arkadaşım ikiletmeden dayanırız kapıya! satırlarıma son verirken yalanına sokuyumculara kapağı takıp gitmek istiyorum. yazıda anılan arkadaşlarım:

görsel