bugün

ablanın sinir etmesi , gıcık ettiği olaylardır.

örnek olarak okuldan gelirken evi süpürmemi istemesi . ya yorgunum diyorum o kadar yol geldim diyorum hala anlamıyor ısrarla süpürmemi istiyor .

bir diğer örnek ise her bişey de sataşması , gıcık gıcık gülmesi . ablam diye bişey demiyorum artık benden günah gitti .

bende ona hep hareket ediyorum , küfür savuruyorum . hakediyor artık çünkü . 22 yıldır dayandım ama artık benim için yetti yani .
fiziksel ve zihinsel olarak daha gelişkin abla kardeşi çoğu zaman bastırır. ama kardeş erkekse 5-10 yıl sonra o çocuktan çekeceği vardır.
(bkz: ablanın ağzının ortasına bir tane çakma isteği)
orospu olması.

sevgilimin (ayrıldık dogrusu) ablası.bütün istanbulun altından geçmiştir eminim şimdi gittigi kasabayı da haklamış bi güzel.bi de babası bile biliyo bu kızın böyle oldugunu hiç ses yok.la biz yapsak neler neler olur.allah aakır fikir versin.
Ablam dünyanın en mükemmel ve en iyi ablasıdır ancak aşağıda saydığım muhtelif davranışları çocukluk yıllarımda beni atarlandırmıştır.

1)ranzanın üst katında uykusunun en tatlı yerinde olan kardeşine, dökülen saçlarını düğümcük haline getirip bir böceğe benzetmek suretiyle karanlıkta böğğğğğğğğğğğğğğğğ şeklinde bağırması ve çocuğun korkudan içeri doğru dışkılamasına sebebiyet vermesi
2)tartışma esnasında sinirleri bozularak gülmeye başlayıp pelte gibi kaldığı için yaptığımız kavgaların bir halta benzememesi
3)Hayattan bezmiş bekir gibi hep üfleyerek ve sıkılgan şekilde insanın bi konudaki hevesini kaçırması..
4)Iron Maiden ve Scorpions dinlediği gençlik yıllarında, Emrah'ın "Belalım" albümünü satın alan kardeşine kıro muamelesi yapıp özgüvenini yitirmesine ve hayata küsmesine sebep olması
5)Yüzme bilmediği çocukluk çağlarında diz kapağına kadar suya girerek denizde öylece saatlerce beklemesi
6)Kardeşine evlatlık olduğuna dair kötü ve mesnetsiz şakalar yapması
7)Aynı çiçekten eve 2 tane alındığında kendi çiçeği yaşayıp büyüsün ve kardeşininki ölsün mantığıyla kardeşinin çiçeğini aşırı sulaması-Not:çiçeğin bol su seven bir cins olduğunu bilmediğinden kendi çiçeği ölmüş ancak benimki serpilmiştir.
8)Küçükken kızdığında ve şakalaşırken sürekli kardeşinin kafasına vurması bu sebeple annesinin sürekli "kızım vurma kardeşinin kafasına" diye uyarılarına sebep olması
9)Kendisinin ergenlik kardeşinin çocukluk çağlarında odalarında sürekli Pink Floyd dinlediği için kardeşinin uykuya depresif şarkılarla dalmasına sebebiyet vermesi(hala how i wish you were here'i dinleyemiyorum)
10)Kardeşini Yalan Rüzgarı'nda oynayan(şuan ismini vermek istemiyorum) dünyanın en iğrenç insanına benzetmesi hatta bazen bu isimle çağırması
11)Bazen onu kızdıracak şeyler söylediğimde yarı gülerek ve önemsemez bir yüz ifadesiyle havaya bakıp "embesil ya" şeklinde kardeşini aşağılaması
12)Küçük kardeşini bilerek çok güldürmesi sonucu istenmeyen olaylar yaşandığında bunu hemen annesine yetiştirmek için koşturması

Canım ablam benim ya.. Çok özledim şimdi bak.
Tam bir ruh hastası.