bugün

cesedi köpeklere yem edilmelidir.
denizin dibi. evet.
Öşek mezarlığıdır.

Şaka şaka onun bedeniyle bu topraklar kirletilmemeli, türkiye dışında herhangi bir yer, hizmet ettiği israil, amerika bilmemneresi olabilir.
Onu bunu bırakında götüne pamuk tıkamak çok keyifli olacak.
toprak almaz onu.
onu toprak kabul etmez.

Cesedi yakılıp külleri, dumanı havaya karışmadan bi bok yapılmalıdır.
Bu pezevengin gömülecek yeri yokken kandil de Sefa yapıyorsa kardeşim emin olun anıt bile yaparlar. Söylemişti dersiniz.
Mezar olsa mezarı da böler bu.
paramparça edilip domuzlara yedirilir, daha sonra domuzun sıçtığı boku alıp başka yerde kurutup yakarsın, yaktığında çıkan külleri alıp asit içinde çözelterek yok etmeye çalışırsın, kullandığın asiti de füzelere serptirir bir uludere yaparsın.
Öldükten sonra bu adamı ilahlaştırırlar bunlar.en iyisi denize atmak.kimse bilmesin yerini.
Yarrak mezarlığı ada no : sol daşşak parsel no : sikimin ucu.
karacaahmete falan gömülsun. her önünden gectigimizde mezarina iseyebilelim.
ne ölmesi amk o adamı yasatıp kerhane girisine bağlayacaksın gelen gecen sikecek orospucocugunu ölecekse de göt kanserinden ölsün siktiğimin teröristi.
Hayvan mezarlığı 'na gömün.
(bkz: itin götü)
Gömmek yerine yakmak veya denize atmak daha mantıklı.

O toprağın altında şehitlerimiz varken giremez oraya.
Kimsenim bilmeyeceği yerdir.

Devlet stratejisi olarak en mantıklı olanı budur.Eğer ki olası bi cenaze merasimi düzenlendiği halde bu ülkede artık kimse huzur içinde yaşayamaz.
lağım veya bir elektrik trafosunun altı uygundur ama hepsinden uygunu bir dişi hint keneviri tarlasına gömülmesi olur.
Benim kLozete gömülmesini rica edebilirim. Zevkle sıçarım.
(bkz: cehennemin dibi).
Hakikaten ben de düşününce dedim ki; dirisi beş para etmez ölüsüne güç yetmez şerefsizin.
Gömerlerse o kansızı 30 bin şehit ailesine saygısızlıktır.
vatandaş olarak zerre hakkımız varsa bu topraklarda o itin leşi ile kirletmesinler bu toprakları yoksa hakkımız haramdır bu böyle biline.
Ana toprağı olan herhangi bir genel ev bahçesine gömülsün.
Bu gidişle diyarbakır'a bir anıt mezar yapılır, oraya da gömülür. Başımızdakiler böyle dansöz olunca!
vatan sınırları içinde olmamasını dilediğim yerdir.
güncel Önemli Başlıklar