bugün

az evvel bir paylaşım sitesinde görsel olarak paylaşılmış, görür görmez şahsımı hayran bırakmıştır. ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gitti. etrafı dağ/tepelerle çevrili kaymak gibi bir yol.

sessiz, sakin kısaca huzur yani. otomobil kullanmanın ayrı manzarasını izlemenin keyfi ayrı olacağı kanaatindeyim. fırsat olsa da arizona'ya otomobille gidip şu yolda seyretsek.

hatta aracımızı bir kenara çekip eşsiz manzarayı izlesek. kovboylar tarafından kovalanmaz isek iyi tabi.

görsel
(bkz: he builded vay)
(bkz: Asvalt fetişi)
ben ak partiliyim ama bu yolun bizim ülkemizde yapılan yollar ile arasında çok fark varrr, çokkk!
allahın belası abede özentisi bir aktrollün hezeyanları dedirten yol manzarasıdır nonoşlar. pislik, aklınca sözlüyü trollüyo ayol. neymiş efandım, abd nin arizona eyaletindeki muuteşem manzaralı yolmuş.

vay efandım araba sürmesi çok hoş olurmuş da, yok efandım kooboylar kofalamazsaymış da. kimi kandırıyosun sen ayol, kimi, kimiii? yer mi ingiliz çocuu bu ayakları hıı, yer mi, yemez?

zira bu yol kars ile erzurum baalantı yolu. tayyibin yolu yane. puu ulan size, abede mandacısı ziyniyetinize!1!1!1

https://www.aksam.com.tr/...smi-ulasima-acildi/62063/