bugün

sol frame'e yayılmış başlıklarda pipi-vajinadan başka bir şey bilmeyen bastırılmış cinselliğin sapıklığa dönüştüğü bazı uludağ sözlük yazarlarıdır.
(bkz: ya sözlükte cok garı gız dolanıyo diyolar doğru mu)
(bkz: bluevelve)
bu sözlük yazarları için ne desek az ama onlarla bütünleşelim ehlileştirelim bir gün bizimde başımıza gelebilir.
(bkz: hormonları fazla aç gözlük sex bağımlısı sözlük yazarları)*
artık benim de rahatsız olmaya başladığım yazar grubudur. Kafa izni almayı düşünüyorum bazen. bir değil iki değil elliye kadar güldüm geçtim; ama eşşeğin gözüne su kaçıracak mesajlar atar oldu bu abazan milleti.
(bkz: Özel mesaj almama butonu diye bişey getirin)
'cinsel açlık sahibi yazar' şeklinde daha yumşak bir şekilde de tanımlanabilecek yazardır fakat sonuç itibariyle -sözlük jargonuyla- sikebilitesi bir hayli yüksektir, aman diyeyim!
bir sözlük yazarına mesaj attım yaklaşık 10 tane mesaj attık karşılıklı, fakat ben kız olduğunu bilmiyordum. sonunda bana ulu ökzüler sarınca delleniyorum dedi. o vakit anladım ki bu kişi hatun kişiymiş.
(bkz: dantelli prezervatif)
(bkz: dantelli prezervatif) #10883622
(bkz: obi wan skywalker) #10883642
bunu sergilemek kendi tercihleri olduğu için seçimlerinin kurbanı** yazarlardır.
(bkz: abazayız biz)
(bkz: vururuz malaa)
(bkz: ekşi sözlük bizi azdırmaa)

diye sloganları olan yazarlardır.
kız yazarların nick altına yazmaktan geri kalmayan kullanıcılar.

hede entryin güne gülümsemeyle başlamama sebep oldu.
hödö entryin gülümsetti.
şu entryin ağlattı. burda da mükemmel tespit.
şu an sinirli olan yazar.
bu entryinle hayatın anlamını buldum.

şeklinde yazılarla kendilerini belli ederler.
(bkz: abaza sözlük)
bir hayli herkese kanacak kadarda saftırlar.
nerden ekmek çıkacağı belli olmaz düşüncesiyle yazan yazarlardır. cümle aralarında kendiyle ilgili ufak bilgiler verirler karşı tarafı etkilemek adına, olmadı özelden yazarlar.
(#15154398)
boş yazarlardır. ot beyinleri yanlış yerde bitmiştir. mutanttır bunlar. şüphesiz.
şöyle böyle yazarlardır.
henüz haklarında bir bilgi edinemedim maalesef.
mendil elimde başta olduğum halaydır.
http://galeri.uludagsozlu...zl%C3%BCk-yazarlar%C4%B1/
kendini hemen belli eden yazarlardır. yahu hiç mi zevkiniz yok sizin? ne bileyim, hiç mi sakin olamazsınız? kız kız kız kız sürekli kız. deli oluyorsunuz kız diye. gerçek hayatta karşına çıksa iki çift laf edemeyecek abazan adam dolu burası.

bir de bunların bazıları bana geliyor, beni kız zannediyor. sürekli hooaaaa höeee tarzında yazmadığımdan olsak gerek. alışık da değil anlamıyor herhalde atlıyor hemen. daha ilk cümlesinde ele veriyor kendini. yapmayın, etmeyin.
yakuza ibo.
gina carano değildir.