bugün

mühendislik fakültesinde değildir.
her üniversitede bulunması gereken varlıklar.Amaç güzel olmadıkları için dikkat çekmeye çalışmak.Okulun en populer kızı olma gayesinde bulunan bu kızlar,en kaşarı olurlar.
sağlık hukuku dersine giren tıp hekimi profesöre " hocam doktor musunuuaazz?" diyen tiptir.
eğitim fakültesinde bulunması muhtemel kızdır.
(bkz: açılın ben üniversiteli oldum)

(bkz: boyadan medet ummak)
bahar şenliğinde ilginç bir şekilde sayıları artan üniversitelilerdir.
Bunlardan her yerde var evet evet anadolunun en küçük şehirlerinde ki üniversitelerde de var en büyük şehirlerdeki köklü ve kaliteli üniversitelerde de var merak ettiğim ise bunlar makyaj ve doğal olmayan saçlar ile gerçekten çok çirkin ve itici bir hal almalarına karşın neden bunda ısrar ediyorlar.
en sevdiğimden , acemi , çömez ve isteklidirler.
görürseniz arkadaş olun, ego görürsünüz. egosu bile hayran bırakıyor bu tiplerin. güzel değillerdir pek ama kendilerini dünya güzeli gibi sunarlar ağzın açık kalır. severek görüyoruz onları devam etsinler böyle.
yakışıyorsa yapsın lan ne var bakıyoruz hepimiz davar gibi sonuçta çirkin mi kalsın hatun potansiyelini neden açığa çıkarmasın? ıyy doğal değil diyen erkek te gitsin haritada gösteremediğimiz 50 bin nüfuslu ilinin saçma sapan ilçesine takılsın orada eşek falan kovalasın doğal hem.
http://karikaturistan.com...an-tiki-umut-sarikaya.jpg
Güzellik takıntısı olan kolay av kız modeli. Güzel de değillerdir ya ne yaparsın?
Onlarda öyle mutlu oluyorlardır, karışmayın yazıktır lan.