bugün

erkeklerin kız milleti kadar özenle kağıt doldurmamsındn dolayı genellikle kagıtlarinda kırılacak exstra 15 puan vardır.Bu da 85 üstü alınan her notun erkeğin sınırları aştığına işarettir mutluuktan ağlatmaz ama içirtir.
-aşkım neden benimle ilgili başlık açıyosun?
-yok hayatım ben açmadım.
-hamdi sen misin olum hiç komik değil! bende senin peçete olayını anlatıcam bak.
sınıfın ortalamasına ya da notun kendisine yeterliliğiyle ilgili değişen bir durumdur, 39 aldığı için mutluluktan ağlayanları da görebiliriz... ya bi dakika niye ağlasın ki, elini yumruk yapıp havaya sallar oley falan der, mutluluktan ağlamak biraz efemine tarz gibi geldi şimdi.
birde 93 aldığı için üzüntüden ağlayan kız vardır ki kafayı koymayı gerektirir...
önündeki kızdan teleskop gözlerle faydalanması sonucu olabilecek eylem. yoksa daha da görmedim ben öyle bi müzekker.
muhtemelen ağlamaz, gerilir; bir yüzük varmışcasına elini öper ve yumruğunu havaya kaldırarak haykırır. (bkz: hırooaaaağğhh)
99 aldığı için ağlayan inekten iyi olduğu kesindir.
delikanlı erkek 93 aldığı için ağlamaz, '93 ne lan ya 90 ver ya da 95 var ne bu küsurat' diye sallar hocasına.
tokadı hak eder.

peh.
bi ara coğrafyadan 90 aldığım için üzülmüştüm.*
tarihi bir an yaşıyordur. çok heyecanlıdır.